- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1833 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1833 Culés
48
Z okazji fejura puszczonego przez BI warto przypomnieć jednego z najpopularniejszych, a być może najpopularniejszego fejura na tej stronie:
„- Dziennikarz do Kondogbi po meczu:''Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie dzisiaj?''
- Kondogbia:''Nie wiedziałem,że Leo Messi gra w Realu.'' [@cruyffboy] :DD”
Ten legendarny cytat-fejur będzie obchodził w tym roku 5tą rocznicę istnienia, a dokładniej 28 sierpnia o 13:26 czasu polskiego. Pozdrawiam.
1
@DaPidejpi Tak się buduje legendę xD
1
@DaPidejpi no właśnie @juliacicha Jak to jest, ze ty na TWITTERZE mówisz @BarcaInfo co powinien kasować za fejki jednocześnie trzymając na stronie na której należysz do redakcji fejka z taką ilością herbów ?
Hm hm hm?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-5598642#comment-5598642
0
@Rust_Cohle Julka ewidentnie ma słabość do gościa, który legitymuje się jako Barca Info ;)
3
@Rust_Cohle co najlepsze @wpwelement polajkowal wpis @ViscaBarca123 ktory tłumaczy, ze to fejk xdd
0
@DaPidejpi fejk nie zniknie, ale ta dyskusja owszem ;D
2
@DaPidejpi gdyby tam było, że Harry Potter to powiedział o Messim, to paanie
0
@Rust_Cohle nie należę do moderacji, nie mam nawet możliwości usunięcia tego. jeśli masz jakieś pytania, to napisz do wpw. ;)
1
@juliacicha Po co mam pisać, skoro @wpwelement sam polajkowal posta o którym wspomniał @DaPidejpi xD
Rozumiem, ze nie macie z moderacja żadnego kontaktu... :P Co to za tłumaczenie :D
Po prostu śmiesznie to wygląda jak na portalu na którym jesteście zwykłymi użytkownikami zwracasz uwage Bi na temat fejkow, a na własnej stronie tego nie umiecie/ nie chcecie dopilnować bo zgłaszane to już było bardzo wiele razy z czego mi wiadomo :P
Tyle ode mnie.
0
@Rust_Cohle Jeśli wpw nie usunął, to najwyraźniej uznał, że post nie łamie regulaminu. Ja się do tego nie mieszam.