- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Arkon
4
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Jak oceniacie wkład Blaszczykowskiego do Wisły? Jedni mówią, ze to bohater bo wyłożył kasę, ale z drugiej strony robotę w klubie dostali jego brat i wujek XD
6
@Mr8lack no wyłożył kasę na płace dla brata i wujka
1
@Mr8lack Dziwne by było inaczej. Skoro wkładasz kasę w jakiś biznes i możesz się otoczyć zaufanymi ludźmi to każdy by tak zrobił .
0
@Mr8lack ciekawe czy bilety na mecz tez dawał rodzinie
3
@Mr8lack Z jednej strony uratował Wisłę przed bankructwem, z drugiej strony przyczynił się do jej spadku. Ot taki paradoks
7
@Mr8lack Gdyby nie Kuba to prawdopodobnie Wisła byłaby już znacznie niżej niż będzie w następnym sezonie więc za to trzeba mu dziękować, aleee jeśli chodzi o kwestie doboru ludzi trzeba mu zarzucić to, że podjął złe decyzję. Potrzeba osób, które się znają na tym zarówno na stanowisku dyrektora sportowego jak i wiceprezesa, a w Wiśle wkradło się koleżeństwo, które teraz się odbija. W tym sezonie liczba złych podjętych decyzji skutkuje spadkiem w szczególności sprzedaż kluczowych piłkarzy w zimowym okienku transferowym.
0
@PatrykBarca No tak, ale po co wkładać w coś kasę i zatrudniać niekompetentych ludzi tylko dlatego, ze są zaufani. Gdybys miał firmę, to wziąłbyś znajomego na księgowego czy jednak zatrudnił profesjonalistę?
0
@Mr8lack No teraz każdy mądry. Jak by w piłkę na boisku prezesi grali. Spadli bo mieli za mało jakości czysto piłkarskiej. A jakby zatrudnił innego Wacława i udało im sie utrzymać to nagle byli by super. Transferów brak , kasy brak.