- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Ja mam tylko nadzieję, że Alemany z Xavi'm zbudują taką kadrę, która w Europie się pierwszy raz od dawien dawna nie skompromituje. Nie ważne kto tu przyjdzie, przez minione lata przerobiliśmy prawie wszystko, ma to po prostu wreszcie zadziałać, bo patrząc na poniższą listę, aż się wierzyć nie chce jaki regularny wpierdziel zbieraliśmy regularnie ostatnio:
16/17 - 0-3 Juventus
17/18 - 0-3 Roma
18/19 - 0-4 Liverpool
19/20 - 2-8 Bayern
20/21 - 1-4 PSG
21/22 - 2-3 Eintracht (w końcówce wyciągnięte z 0-3), w grupie 3x 0-3 (Benfica, 2xBayern)
0
@Destroyer_of_Worlds a teraz jeszcze jak żółw przyjdzie do białych to z 5 do zera z nimi w plecy będzie
0
@Destroyer_of_Worlds Mimo wszystko dodalbym 0:4 z PSG w 16/17. Awansowaliśmy, ale wniosków nie wyciągnęliśmy. Przez to było 0:3 z Juve.
0
@OsamaDembele nie sądzę, Real mając tyle okazji nigdy nie potrafił czegoś takiego nam zrobić. To w Europie, a nie w Hiszpanii mamy problem. Bardzo możliwe, że wróci znowu scenariusz p.t. my bierzemy mistrzostwo, a oni LM. Za Valverde bądź co bądź w lidze byliśmy bardzo regularni.
@Bogan wiesz, tutaj miałem na myśli pewną kompromitacje w Europie, a wygrany dwumecz w moim odczuciu nią nie jest.
0
@Destroyer_of_Worlds może tak byc ale musimy dobrze grać
0
@Destroyer_of_Worlds Ten mecz był kompromitacją, mogło tam być wyżej niż 4:0 a mieliśmy Messiego, Suareza i Neymara w ataku ;) W drugim meczu skompromitowało się PSG więc odbiór nie był az tak tragiczny. Mam jednak wrażenie, że wtedy Europa zobaczyła, jak wysoko można nas ograć i jak bezradni potrafimy być.