- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1384 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1384 Culés
3
Ale pięknie punktuje Emery Xaviego
3
@mate92 Tak, bo na podstawie meczu można wyciągać takie wnioski :D
Idźcie już spać.
1
@macio_944 na podstawie tego meczu można wyciągnąć takie wnioski, co jak co ale Emery to jednak 5 półek wyżej niż Xavi. Chciałbym zobaczyć Xaviego właśnie w innym zespole niż Barca wg mnie poleci Xavi w następnym sezonie.
3
@macio_944 Emery tak zakręcił taktycznie że Adama zaliczył asystę ;)
1
@mate92 moszna moszna
1
@mate92 Tak, oczywiście. Absolutną masz rację.
0
@mate92 Szkoda tylko, że Emery tak słabo w lidze.
0
@Azi To Xavi wystawił Adame w pierwszym składzie UJ wie po co Xd
0
@Kamiloza91 szkoda że Emery był w 1/4 LM a my gdzie? Nawet LE za duże progi dla nas
0
@mate92 faktycznie mógł w meczu o nic wystawic tam Carevica. To byłoby nieprzewidywalne :D
0
@Azi gość nie gra już od paru miesięcy od pierwszych minut a Xavi ze swoim Fuck logic chce chyba naśladować Pepa.
0
@mate92 chyba potrzebujesz zażyć węgiel :)
0
@Azi nie raczej nie
0
@mate92 No i co dalej? Zagrają sobie w śmiesznym pucharze. W LM świetny wyczyn, sle w lidze bida, brak LE to porażka. Teraz się bardziej liczy co będzie w przyszłym sezonie, a nie co było.
0
@Kamiloza91 nie interesowało mnie w tamtym meczu co będzie w przyszłym sezonie, ale chyba piłkarze podeszli właśnie tak do tego meczu. Czyli o przysłowiową pietruszkę. Dla mnie to nie do pomyślenia w takim sezonie w ostatnim meczu jeszcze u siebie. Tytaj powinni dać spektakl dla kibiców którzy przyszli i do później pory musieli patrzeć na to gówno. Wstyd tak się pożegnać i grać.