- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
6
Nasz kochany Bombelek, który robi gorszą kanadyjke w tym sezonie od Di Marii, który jest rezerwowym w PSG chce pensji na poziomie Neymara. Gość, który jest przeciętniakiem w odniesieniu do innych skrzydłowych z topu, w żadnym poważnym klubie nie byłby podstawowym graczem bo tam skrzydłowi wykręcają dużo lepsze liczby niż on i co najważniejsze są solidni, ma być naszą nadzieją na kolejne lata? 5 lat u nas jest i zdobył zawrotne 30 goli i 30 asyst, jest szansa się go pozbyć a tutaj wielki płacz jakby to był nasz Neymar w prime albo Messi. Prawda jest taka, że jak odejdzie to po roku zapomnimy, że ktoś taki tu grał.
1
@Gaz ten nasz kochany bombelek na wiosne był naszym najlepszym zawodnikiem....
2
@Bobo25 Pedri, Busi, Araujo byli dużo lepsi a zwłaszcza Pedri. Odkąd Pedri wypadł zaczeły się kiepskie mecze, to, że Bombelek był i robił ten jego ,,wiatr'' na szkrzydle nic nie pomagalo.
1
@Gaz Dembele zakrecił nieznacznie lepsza kandyjke niż Di Mariia nie wiem jak to liczyłeś przy takiej samej ilości minut. Dembele 15, Di Mariia 14. Dane transfermarkt.
1
@takisobiektos Faktycznie, Dembuś ma 1 punkt w kanadyjce więcej bo zapomniałem o bramce naszego cracka w PK z 3 ligowcem xDD
Aczkolwiek i tak to prawie identyczne statystyki gdzie jeden odchodzi i nikt już na niego nie liczy a drugi ma być naszym zbawicielem i filarem budowania nowej drużyny...
3
@Gaz bo ludzie pamiętają tylko ostatnie mecze, poczekaj aż Roberto wróci i w presezonie strzeli z 3-5 bramek. Ja tam się na Bombelka nabrać nie dam, chłop gra tutaj 5 lat a ludzie go rozliczają tylko za ostatnią WIOSNĘ, śmiechłem :D
5
@Gaz ja to po prostu czekam, aż zaczną pozbywać się takich piłkarzy jak Dembele. Wymagania z kosmosu, wklad do drużyny jak typowy przeciętniak. Tak jak napisałeś po roku nikt już go nie będzie pamiętał.
2
@Explode Jeśli chodzi o Roberto to jutro ma być wielki dzień, przedłużenie kontraktu z naszym crackiem xD
@Kurkmen O Griezmannie który miał ze 20 bramek w poprzednim sezonie już nikt nie pamięta a każdy pisze o tym jak to dobrze, że go nie ma to czemu z Dembele miałoby byc inaczej :D