- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1585 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1585 Culés
2
Sergi Roberto nowy kontrakt na kolejny rok. Lenglet, Braithwaite, Umtiti nigdzie się nie wybierają. Pjanić wróci z wypożyczenia i chętnie przygarnie swoje 12mln za sezon, do tego wracający z wilków Trincao. Kadra na kolejny sezon ciekawa :D
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Gaz Czasy Bartomeu się skończyły i mamy magika Alemanego w zarządzie, więc nie trzeba się obawiać tak jak kiedyś. Na pewno część z tych piłkarzy odejdzie.
5
@Bartek22 Magik Alemany to wlasnie zalatwia nam nowy konrakt ze znakomitym Roberto xD
1
@Gaz Nowy roczny kontrakt ze śmiesznie niską pensją dla piłkarza, którego Xavi chce przetestować. Jak się nie uda, to go odpalą za rok, albo nawet w zimie jeszcze za jakieś pieniądze i nie odejdzie teraz za darmo.
Rzeczywiście ogromny problem.
4
@Bartek22 smieszna pensje? pewnie te jego 12 mln obniza do 4 przez co dalej bedzie mial wiecej niz taki Torres, Pedri, Fati itd... Jak bedzie gral za 100 tys jak Alves to okej ale w jego przypadku szczerze w to watpie.
0
@Gaz Przeczytaj najpierw jaką pensję mają nasi piłkarze, to może przestaniesz pisać pierdoły.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries
Proszę bardzo. Pedri i Fati już teraz biorą więcej, niż Roberto.
1
@Bartek22 Przetestować zawodnika grającego w Barcelonie od lat, na poziomie ławkowicza z połowy tabeli?
To byłby ciekawy pomysł trenera.
Być może zarząd liczy się ze słabym obsadzeniem PO, pewnie dlatego go przytrzymali na sezon.
1
@Bartek22 przecież to fejkowe pensje są Pique pokazywał przelew za pół roku i było 2,3 mln, 2x to daje 4,6 mln, brutto to daje 9,2 mln a nie jakieś ponad 10 :p
https://gol24.pl/gerard-pique-odpowiada-plotkarzom-pokazal-ile-zarabia/ar/c2-15987097