- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
28 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
0
Zaczynamy przed sezonowe przewidywania, jakim składem (już po transferach) WASZYM zdaniem wyjdziemy na pierwszy mecz w lidze.
Osobiście obstawiam coś takiego:
Ter Stegen - Alba, Araujo, Pique, Azpilicueta - Pedri, Busquets, Soler - Ansu, Lewandowski (?), Raphinha
Obstawiam, że Frenkie jednak odejdzie, co do Gaviego wydaje mi się, że zostanie,ale różnie może być.
Przyjdą: Azpilicueta, Christensen, M.Alonso, Kessie, Soler, Raphinha (?), Lewandowski (?)
1
@HighestInTheRoom MATS - Alba Eric Araujo Dest - Busi FDJ Pedri - Depay Auba Torres.
Każdy skład bez Torresa w wyjściowej 11 można uznać za błędny.
0
@Survier W sumie racja, Ferran za wszelką cenę musi grać ;)
Obstawiasz, że żaden z ewentualnych nabytków nie wyjdzie w pierwszym składzie?
1
@HighestInTheRoom ciężko powiedzieć. Uważam, że żaden z obecnych potencjalnych nabytków nie będzie dodatkową jakością do wyjściowej 11, poza oczywiście Lewym w miejsce Auby.
Nowe nabytki z pewnością zwiększą głębię składu, możliwości taktyczne i konkurencyjność, ale nie uważam, żeby któryś z nich był lepszy od tego co mamy.
1
@Survier Podałeś skład który w tym roku był nie raz xD
0
@Emhyr no tak. Ten skład może walczyć z każdą drużyną, co pokazały spotkania z Realem, Atletico i Napoli.
Pod koniec brakowało jakościowych zmienników, odpowiedniego przygotowania fizycznego i ogólne zmęczenie sezonem bez walki o trofea, co mogło pozostawić rysę na naszych końcowych odczuciach.
0
@Survier Moim zdaniem Eric nie może tam grać tylko jakiś rosły obrońca poza tym Pique w tym sezonie był szefem. To samo Dest jest dla mnie zbyt surowy żeby być na pierwszy skład i mam nadzieję że przyjdzie Azpilicueta. Atak też jest do wymiany ja sobie nie wyobrażam grać Depayem i Ferranem na raz bo zero szybkości po bokach jak to ma wyglądać.
0
@Emhyr Pique był szefem, ale krucho ze zdrowiem i jest wiekowy, więc nie może być fundamentem obrony w przyszłym sezonie. Musi być w rytmie meczowym, ale bardziej oszczędzany na ważniejsze mecze.
Bez Dembele i Traore nie mamy żadnego innego szybkiego skrzydłowego xd więc kogo innego tam widzisz?
Dest właśnie oferuje coś więcej w ofensywie niż Azpi, co może być potrzebne przy jak zauważyłeś zerowej szybkości po bokach.
Azpi jest oczywiście jakościowo lepszym zawodnikiem, ale mimo wszystko tak widzę wyjściową 11 xd