- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1448 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1448 Culés
44
Tymczasem w Polsce zapewne jakby jakiś młodzik tak zrobił w seniorskiej kadrze to jeszcze by opiernicz zebrał, że zamiast wywalić lagę na aut dla bezpieczeństwa to się bawi pod własnym polem karnym.
3
@Worny nie, dostał by owacje na stojąco, to nie lata 90.
8
@Patryczek1426 Patrząc na to jak wygląda polska myśl szkoleniowa w grze naszych młodzików to pozwolę sobie w to wątpić.
2
@Worny No tu akurat powinien wykopać.
5
@Comfortable_ W którym momencie?
1
@Worny W momencie przyjęcia na klatkę, dałoby radę zagrać albo do zawodnika przed polem karnym, albo tam przy arbitrze.
Wszystko zależy od tego czy to wyjdzie.
Wyszło? - nie ma tematu. Nie wyszło? - oj słabo
1
@Worny mówiąc naszych młodzików to jaka grupę wiekowa masz na myśli?
1
@Comfortable_ Mógł, ale według mnie bardzo dobrze zrobił. Udanie wyszedł z tarapatów we własnym polu karnym i nadal udanie ruszył z akcją, aż do chwili faulu.
@Patryczek1426 Nasze drużyny młodzieżowe, u-18, u-19 czy u-21.
2
@Worny Tak jak napisałem, póki wychodzi wszystko git. Zagrał ładnie, nie ma co mówić... chociaż było blisko.
1
@Comfortable_ Tak naprawdę zabrakło kilku sekund tuż przed faulem. Podałby do kolegi po swojej prawej stronie jak już minął jednego ze Szwajcarów i akcja może potoczyłaby się dalej. Mnie to cieszy, że młody ryzykuje, tak trzeba grać. Czasem pewnie będzie popełniał błędy, ale już lepiej tak niż ma się chować od gry itd. :D
1
@Worny Ale też zabrakło kilka centymetrów, by zawodnik Szwajcarii skierował piłkę głową do któregoś z kolegów. Gavi niech tak gra, jednak wybicie piłki w tej sytuacji to nie hańba.
2
@Comfortable_ No w piłce często decydują centymetry, ale właśnie za to kochamy futbol, czasem trzeba zaryzykować. Przykładowo można sobie pooglądać jak niekiedy prime Barca z łatwością wychodziła spod presji przy nacisku przeciwników przy własnym polu karnym, albo jak kiedyś ter Stegen (jeszcze ten w formie) zabawił się z napastnikiem przeciwnej drużyny w jednym z meczów La Liga. Jasne, czasem można wybić czy podać do kolegi, a nie ryzykować, zgadzam się, ale akurat w tej konkretnej akcji Gavi zrobił dobrze. I przez słowo wybicie mam na myśli raczej paniczne wybicie na aut pod presją, o to mi chodziło.