- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1104 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
12
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
21
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1104 Culés
19
Najwiekszy wygrany zgrupowania to Kiwior. Zagrać mecze ma dzień dobry z Holandią i z Belgią to nielada egzamin. Bardzo przyzwoite występy Zalewskiego i moim zdaniem Frankowskiego na którego Michniewicz nie stawiał. Dzisiejszym występem Świderski pokazał ze jego rola w kadrze jest większa niż Milika i Piątka. Mysle że Michniewicz ma dzięki temu zgrupowaniu łatwiejsza drogę do wyboru 26 piłkarzy którzy pojadą ma Mundial.
6
@Janiama Dla mnie Żurkowski ale to moja opinia. Brakowało kadrze takiego wybieranego gościa box to box.
6
@KrwawiaceoczyVEB przytoczysz mi sytuacje z tego meczu, w których Żurkowski zaliczył dobre zagrania? Jakiekolwiek? Poproszę o konkretne minuty to sobie odtworzę, bo osobiście nie zanotowałem ani jednego jego dobrego zagrania, raczej same straty i błędy w ustawieniu
0
@Toretto Przytocz takie rzeczy u jakiegokolwiek innego polskiego zawodnika w tym meczu. Ciężko o to będzie:)
1
@KrwawiaceoczyVEB co? Przecież zagrań Casha, Lewego, Zalewskiego było od groma. Ja proszę o chociaż JEDNO Żurkowskiego. Dzisiaj nie widziałem nic z jego strony, same straty i wyczekowalem aż w końcu zejdzie z boiska i zacznie się coś w środku dziać.
0
@Toretto zgadzam się. Nie rozumiem w tym meczu komplementów dla Żurkowskiego. Pełno złych decyzji, bardzo szybko się podpalał
0
@Irmscher10 zbiera pochwały, bo generalnie zgrupowanie ma na plus. Trzeba przyznać, że jest jakaś opcja do środka pola, ale ludzie kochani.. Nie oceniajmy go za dobry sezon w empoli tylko za ten mecz. Zagral pazdzierz, a Janusze go komplementują bo leci na renomie na picu z innych meczów.