- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1323 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1323 Culés
15
Swoją drogą to jest duża ślepota umysłowa, że wszyscy poważni dziennikarze piszą, że dla Lewandowskiego nie istnieje inna opcja niż Barcelona, sam Lewandowski dał znać w podcaście u Wojewódzkiego i Figurskiego, że też nie wyobraża sobie innego scenariusza, Barcelona później daje znać, że finansowo będzie w stanie go sprowadzić, a tutaj wychodzi taki Iwański i mówi, że "coraz więcej mówi, że Barcelona to niekoniecznie przyszłość Roberta" :D
Strasznie jest to śmieszne i irytujące zarazem jak bardzo ludzie nie chcą żeby Polak przeszedł do Barcelony. To widać już od wielu miesięcy. Liczę, że Barcelona koniec końców go sprowadzi jak i będzie naprawdę poważnym graczem w przyszłym sezonie by wszystkim tym ludziom te żenujące dupska popękały. Nie pozdrawiam.
2
@macio_944 Eee, przesadzasz. Ja widzę w większości pozytywny odbiór.
3
@koziar No ja widzę w dużej części pesymizm i wciskanie Lewego do wielu innych zespołów. Pytanie "A dlaczego nie Liverpool/Chelsea/Real/PSG?" padało w wielu rozmowach na różnych kanałach, mimo że praktycznie wszystko wskazywało i wskazuje na Barcelonę.
2
@macio_944 Też zależy którzy dziennikarze bo np. Tomasz Włodarczyk i Piotr Koźmiński jak są w tym programie Okno transferowe na kanale Meczyków to mówią tylko o Barcelonie ale taki Iwański to faktycznie już któryś raz wyjechał z PSG
1
@macio_944 Co w tym dziwnego? Ostatnie lata nie nastrajają optymizmem w kwestii finansów klubu, sama pozycja sportowa Barcelony jest aktualnie poniżej wymienionych, już nie mówiąc o tym, że przecież każdy klub może mieć swoich zwolenników.