- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
0
Powiem szczerze, ze jestem mocno zadowolony z PS Plus Extra. Nie interesuja mnie gry z ps1 czy ps2, wiec ten Tier jest dla mnie idealny. Wiele ciekawych pozycji, w ktore nie zagralbym w innych okolicznosciach. Mam nadzieje, ze beda systematycznie dodawac dobre tytuly. W sumie te 100 dolarow juz mi sie zwrocilo, wiec kazda nowa gra to plus.
0
@DawidekFCB będzie Red Dead redemption 1 w tym plusie?
0
@VegetaPolska Gry z ps3 są tylko w premium, i to w formie streamingu. Nie ma tam RDR1 i raczej nie będzie.
0
@DawidekFCB kiedy to startuje w Polsce?
0
@VegetaPolska tak, w Premium.
1
@Rust_Cohle 22 czerwca, czyli w srode.
0
@DawidekFCB czerwca ;P
Dzięki za info, trzeba ogarnac bo rozumiem, ze jeśli mam wersję podstawową do końca roku, to tylko dopłacic różnice muszę?
2
@Rust_Cohle sorry, czerwca.
Tak, placisz sama roznice. Jezeli jestes fanem nostalgii, premium nie jest zly, aczkolwiek nie ma tam zbyt duzej selekcji gier. Na pewno musza nad tym popracowac, bo za taka cene nie oplaca sie.
0
@DawidekFCB Ale ponoć konwersja ma być czli jeśli mam pół roku obecnego ps Plus jeszcze, to będę mógł przejść na inną wersję tylko, ze na proporcjonalnie krótszy czas.
W przypadku wersji extra byłoby to około 4miesiace
0
@Rust_Cohle a co sie z tym wiaze? Nie mozna kupic ps plus na dluzszy okres jak to mialo miejsce wczesniej. W taki sposob wyeliminowali opcje kupowania Plusa za grosze i aktywowania na kolejnych kilka lat.