- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1311 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1311 Culés
6
Mam wrażenie, że jeśli przyszedłby do nas Bernardo Silva, to będzie grał o połowę gorzej niż w City. Nie będzie dla niego pozycji, jak dla Coutinho czy Griezmanna. Wydaje mi się, że często szukamy graczy nie pod zespół. Nie mamy wizji, która chcemy zrealizować. Mimo wszystko mam nadzieję, że cena będzie zaporowa i do nas nie trafi.
3
@Bogan Nie bój żaby nie przyjdzie...
1
@Bogan a może w końcu należy zrezygnować z wizji i stylu, która nie ma już racji bytu i dostosować się do obecnego futbolu.
0
@Tomix_83 Też mi się tak wydaje.
1
@PatrychoO No to pytanie jak to zrobić, jak Xavi raczej ma określoną wizję i szuka takich graczy. Nie widzę, żeby dokładał element fizyczności, który jest w dzisiejszej piłce bardzo istotny.
2
@Bogan Kessie jest chyba ściągany po to żeby taki element fizyczności dodać.
0
@Bogan no ja nie wiem, ale zakładam, że tam siedzą mądrzy ludzie, którzy wiedzą. Mam już dosyć gadania o DNA Barcy.
1
@PatrychoO Dokładnie, tym bardziej że ten slogan już w zasadzie nic nie oznacza. Xavi jest właśnie miłośnikiem tego wymiagonowanego DNA. Ćwiakała to fajnie podsumował - jeśli Xaviemu nie wyjdzie ta przygoda z Barceloną to będzie ostateczny dowód na to, że trzeba odejść od tego modelu bo nie działa.
1
@Bogan Nie zgodziłbym się z tym stwierdzeniem.
Griezmann to piłkarz bez szybkości i drybligu, Cou okazał się zbyt schematyczny na LaLigę i w ogólnie mocno przereklamowany. Silva nie cierpi na takie problemy.
Z takiego piłkarza zawsze będzie pożytek w Barcelonie.