- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1434 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1434 Culés
14
Nie no hot dog w żabce za 6 ziko, parówka z bułką xD Pałka się przegła
0
@Medium 1,25€???
biere z 5.
Przeciez to jest za darmo prawie
54
@Medium A sos to myślisz, że na drzewie rośnie? ! szczególnie ten 1000 wysp. Pomyśl ile wysp trzeba opłynąć, żeby go zdobyć.
2
@Medium Jeszcze sos jest, a prąd na podgrzanie też kosztuje :v
1
@SteuerFreiMoney za darmo prawie jak kalkulujesz niemiecką wypłatą...to tak jak Polak na Ukrainie fajki brał bo prawie darmo..
0
@SteuerFreiMoney nie 1,25€ tylko 6 pln.
Zarabiasz w ojro, więc cena dla Ciebie atrakcyjna, ale 99% Polaków zarabia w naszej walucie, więc zdzierstwo.
@Medium przecież żabka jest bardzo droga. Przykładowo ostatnio miałem ochotę na słodkie, więc kupiłem sobie jeżyki za 6 pln, gdzie w biedrze płaciłem 2,59 :D
1
@Medium jak na żabkę to w sumie nie tak drogo, na stacjach benzynowych kosztują podobnie. Czy tam są lepsze? Pewnie tak, ale czego się spodziewasz po żabce xd
0
@Zoker Na początku roku po 4.5 były.. trzeba sobie inną alternatywę znaleźć na śniadanie xD
2
@MesQueUnClub_87 Czyli to tak.. przeważnie go biorę, pewnie z musztardą, czy innym keczupem po 5 ziko jest
1
@MesQueUnClub_87 ale Ty wiesz, że te wyspy są na takich platformach i można je po prostu guzikiem zawołać, one przypływają do portu i oddają sos?
1
@MesQueUnClub_87 1000?? :) Co wygrałem?
0
@GeneralXavi A ten guzik ma? niech zgadnę, jeden człowiek z rosji?
@Kinginiesta No hot-doga z sosem 1000 wysp
0
@MesQueUnClub_87 tak i dlatego teraz ten sos jest taki drogi. Ekonomicznie zachowuje się on tak samo jak benzyna.
Komentarz usunięty
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.