- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
0
Rosyjska telewizja państwowa ostrzega, że w związku z blokadą Kaliningradu może nadejść III wojna światowa.
Gen. broni Andrey Gurulyov – obecnie członek komitetu obrony Dumy twierdzi, że Rosja może potrzebować zaatakować Litwę i Estonię. Londyn zostałby uderzony pierwszym uderzeniem nuklearnym.
Gurulow twierdzi, że nie da się usunąć blokady przez Rosję poprzez utworzenie korytarza wojskowego między Litwą a Białorusią. Siły rosyjskie byłyby wówczas po obu stronach flankowane przez siły NATO. Twierdzi, że skuteczna byłaby tylko wojna na pełną skalę przeciwko państwom bałtyckim.
21
@Peszko07 Rosja - kraj do całkowitego zaorania. Świat byłby bez nich nieporównywalnie piękniejszy.
1
@Peszko07 niech straszą. Nikt się już nie boi tych śmieci. Straszenie to ostatnie co im zostało. Niech żrą gruz dalej
2
@macio_944 Nie do konca. Gdyby nie Rosja, to po świecie nie chodziła by tak piekna kobieta jak Liya Silver. :3
1
@Peszko07 szkoda, że nie wspomną, którym atakiem zostałaby uderzona Moskwa i Petersburg
0
@Ojciec5tkidzieci A ja myślę co mi google nie znajduje..
0
@Ojciec5tkidzieci ładniejsze widze u mnie w miescie
0
@macio_944 Kwestia gustu. Ale byłem wczoraj w Katowicach i prawde mówiąc, rzadko było na czym oko zawiesić. :P
2
@Ojciec5tkidzieci No facetów tutaj raczej nie ma ładnych :)
1
@Peszko07 Oni przez cztery miesiące praktycznie nic konkretnego,na Ukrainie nie zdobyli,a chcą wojny z NATO?? Śmiech na sali...
0
@macio_944 To dlatego, że Ty nie kręciłeś się po mieście. :(
Komentarz usunięty
0
@Ojciec5tkidzieci No właśnie byłem wczoraj w Kato, dlatego piszę :(
0
@xAdrianx weź się nie ośmieszaj dzieciaku