- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1260 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1260 Culés
1
Font co wychodzi z jaskini, nie ma pojęcia co się działo/dzieje w klubie a mówi o jakichś planach. Ziomek bez historii, opierający się tylko na Xavim, teraz tak jak Kuman tylko krytykuje wszystko ze swojego szałasu. Jakoś trzeba się utrzymać żeby w następnych wyborach mieć jakiekolwiek szanse... Oby Barca do tego czasu wróciła na właściwe tory i Laporta dostał drugą kadencję, bo kolejny rewolucjonalista nam tu raczej nie pomoże w procesie odbudowy.
4
@kuz Co by nie mówić to Xavi jednak był jego pomysłem, a Laporta się z tego śmiał. Teraz widzimy, że jednak sam po niego poleciał xD Jednak z drugiej strony, to nie ma co się dziwić, że będą mu to wypominać. Równie dobrze mógł siedzieć cicho co do sprawy z Leo, a nie obiecywać.
0
@hayek To miał nie zatrudniać Xaviego?
0
@kuz A co zrobił Laporta? wywiesił baner w Madrycie, obiecał kibicom Messiego nawet był żenujący filmik jak tuli jego manekina i gada o super kontrakcie, na debaty nie chodził a jak przyszedł na jedną to mówił tylko do Fonta prześmiewczo ,,XAVI, XAVI, XAVI'' samemu dając pełne wsparcie Koemanowi.
Teraz sprawa wygląda tak, że Messiego nie ma, Koeman wyleciał odpowiedzialny za całe zło, przyszedł Xavi a słowa Laporty to kończą się zawsze na opak...
2
@hayek W sprawie Xaviego też nie było tak łatwo bo Araby nie chciały go puścić do końca sezonu, Koeman miał ważny kontrakt a jak pamiętasz nie mieliśmy pieniędzy na rozwiązanie, także Font od razu by tu żadnego Xaviego nie zatrudnił tylko tak jak Laporta, w listopadzie.