- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1567 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1567 Culés
9
Rzeczywiście pilna sprawa.....co tam złodziejstwo tej władzy.....co jest priorytetowy temat dla tvp info xd
Chociaż z drugiej po pijaku rowerem... nigdy tego nie robiłem..a Wy?
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Kondziubarca @michal26
0
@tomek8756 Jak pewnie nawet nigdy alkoholu nie miałeś w ustach chłopcze
2
@tomek8756 też nigdy nie jechałem po pijaku, bo to głupota. Jeszcze wpierdzieliłbym się komuś pod samochód czy coś innego i tragedia przez głupotę gotowa
4
@tomek8756 przecież ktoś wrzucał to niżej i jeszcze to skomentowałeś xd
0
@tomek8756 Pierwsze 50 metrów ciężko, bo trudno w takim stanie wyrównać, ale póżniej to normalnie gładko i bez zrobienia czegoś sobie lub komuś, ale też się już takich rzeczy nie robi, bo szczęście się może skończyć.
1
@DaPidejpi >głupie tvp ma znow temat na dwa tygodnie
>sami nakręcają temat udostępniając gdzie popadnie
No taa xD
0
@BorzyKrzys A wy to udostępniacie tutaj i interesujecie tym innych.
0
@daniel32778 Ale ja nie gadam nic o tvp. Po prostu mnie ten temat rozbawił.
3
@tomek8756 Na hulajnogach jeżdżą w stanie agonalnym i wbite w to mają, przynajmniej w wwa xD Jak dla mnie to rowerem czy innym podobnym pojazdem to można jechać po jakimś tam spożyciu, byle nie przesadzać.
1
@tomek8756 I jeszcze TVP ma dziwnym trafem nagranie. Chore państwo
1
@barcelonaLM RMF też ma nagranie. Chore państwo.
https://www.rmf24.pl/regiony/poznan/news-policja-posel-franciszek-sterczewski-przylapany-na-jezdzie-r,nId,6122026#crp_state=1
0
@tomek8756Moze leki na Białoruś wiózł
0
@tristan87 Zgadzam sie, tak nie powinno być, że media ot tak dostają nagrania od policji czy innych służb