- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
10
Wymowny hastrag przy imieniu pani Olgi... (#babieslivesmatter)
https://x.com/____Michal___/status/1543236891352465412
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca
3
@tomek8756 kara śmierci za bycie homo i to przez ukamienowanie?
To kolejny dowód na to ze Afryka nigdy się nie rozwinie w jakikolwiek sposób, czy to technologicznie, czy mentalnie.
Dziki kontynent
10
@DaPidejpi Na tym żeby się nie rozwijała zależy właśnie tym rozwiniętym państwom xD
0
@DaPidejpi Arabowie też się nie rozwiną technologicznie? Co ty gadasz?
3
@Compadre Arabia nie jest w Afryce.
2
@tristan87 Tak, bo Arabowie żyją tylko w Arabii xD
0
@Hosh Dokładnie.
0
@tristan87 Nic bardziej mylnego.
1
@DaPidejpi wcale mnie zdziwi jak za 30-40 lat będz8iesz miał podobne zasady w Europie, przy demgrafi muzułmanów i rdzennych Europejczyków to pewne
0
@Compadre @Hosh Islam =/= bycie arabem.
3
@tristan87 Użytkownik wyżej podał podejście do LGBT jako DOWÓD na brak szansy rozwoju technologicznego. Dlatego podaję inny przykład - Arabowie. Podejście średniowieczne do tych spraw, a technologicznie są niesamowici bo mają kasę. Chcesz konkretów? Katar.
A skąd ci się ta Arabia wzięła to nie wiem.
0
@DaPidejpi zgadzam się. Podpinam pod to cały świat i plugawe nic nie warte religie. Przy nich nie ma kompletnie szans na rozwój jaki jest możliwy.
0
@Compadre Co oni niby rozwinęli technologicznie w tym Katarze? Gdyby nie ropa to dalej by paśli kozy. Nadejdzie era elektryków to skończy się im przejadanie kasy z surowców.
1
@Kgorecki2500 Nikt nie twierdzi, że Islam = Arabowie. Ludy Arabskie zamieszkują prawie całą północną Afrykę, Półwysep Arabski, Maszrek oraz Róg Afryki. Pisałeś rozszerzoną geografię i podstaw nie znasz?
0
@tomek8756 no tak, porównajmy cierpienie ukamienowanych dorosłych ludzi do cierpienia nieczującego płodu...
1
@Hosh Nie pisałem ale ok.