- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1083 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1083 Culés
9
Jakies wielkie gówno z odwłokiem mi wleciało do pokoju...
Czas na laczka.
0
@Sulimo Trzmiel, czy zawodnik wagi ciężkiej szerszeń? :)
4
@fcbarcafan19 Nie wiem. Grube to cos i bzyczy jak cholera
1
@Sulimo Nie zabijaj pająków, są pożyteczne! Tak samo "bąków" - jeśli wygląda jak wielgachna pszczoła to jest to trzmiel i jest absolutnie nie groźny i bardzo pożyteczny. Jest to w zasadzie duża pszczoła która tworzy ule w ziemii i przemierza spore dystanse zbierając nektar i zapylając kwiaty. Z jakiegoś powodu dużo ludzi myli trzmiele (wygląd wielkiej pszczoły, futerko) i bąki które są faktycznymi szkodnikami i wyglądają paskudnie.
Zalecam Ci tego trzmiela po prostu albo złapać i wypuścić albo otworzyć okno i delikatnie go pokierować żeby wyleciał.
5
@Sulimo to znak dla Ciebie, że za 58 dni premiera LOTR od Amazona :]
1
@don'T.R.I.P.e https://zapodaj.net/e25b0ed659577.jpg.html
Wiesz co to za gowno?
2
@Sulimo Wczoraj miałem nieprzyjemne spotkanie z trzmielem. Wypachniłem się ulubionym kosmetykiem, wychodzę, a ten skubaniec mi ląduje we włosach :)
4
@Sulimo trafiła Ci się komaro-osa xd Gratulacje. Ponoć tylko straszą wyglądem, więc wypuść
0
@Sulimo Nie jestem pewien ale możliwe że https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Koziu%C5%82kowate
Z wyglądu prawie na pewno jakiegoś rodzaju szkodnik więc możesz go mordować :p
0
@don'T.R.I.P.e Pogoniłem dzioda. Laczek swoje robi.
Prawie podobny tylko tamte cus ma pomsranczowe kropki jakies
2
@Sulimo był to Gliniarz Naścienny prawdopodobnie https://legnica.naszemiasto.pl/gliniarz-nascienny-zmutowany-szerszen-czy-osa-na-sterydach/ar/c14-5197639
2
@PatrychoO O to to. To jest ten dziod.
2
@Sulimo również niegroźny ponoć:D