- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
1
Angielskie media poinformowały, że w poniedziałek w północnym Londynie doszło do zatrzymania jednej z gwiazd Premier League pod zarzutem gwałtu na 20-letniej kobiecie. Piłkarz obecnie przebywa w areszcie. Ze względów prawnych nie ujawniono nazwiska zawodnika, jednak wiadomo, że chodzi o piłkarza zbliżającego się do 30-stki, grającego w Premier League i reprezentacji jednego z krajów, które zagrają na tegorocznym mundialu w Katarze.[fcbarca.com]
Kto wie który to może być??
Utrzymała się tendencja na tego typu przekroczenia i znowu będzie nią ciemnoskóry zawodnik? Nie jestem rasistą, ale lubię przypadki XDXD
Na szybko, Benjamin Mendy, Greenwood... A teraz to.
Co te gwiazdeczki sobie myślą, wyżej dupe mają niż srają...
1
@Szpenser opis ponoć pasuje do Parteya
2
@urbie999 Ponoć był na treningu, więc raczej nie on.
@Szpenser Spekuluje się teraz, że może to być Xhaka, Davies, Son lub Moura.
2
@Khajio Son zbyt pocieszny chłopak, prędzej Brazol Moura xD Zaha niby był tam widziany, więc kto wie
1
@Szpenser Na Onecie jest napisane że to niby piłkarz Arsnealu xD Na szybko do glowy przychodzi mi Xhaka Pepe Elneny i Lacazette xD
0
@Khajio Ok przeczytałem takie coś na kanonierzy.com więc podaje dalej w Sona raczej nie wierzę ale zobaczymy za parę dni
3
@Szpenser Z taką kasą to mogą co noc z wyra spychać jakieś luksusowe dz... lub codziennie mieć jakąś inną instagirl, które same nogi rozkładają jak ktoś im plikiem banknotów przed oczami świśnie to im się gwałtów zachciewa. Chociaż czy instagirl czy prostytutka to jedno i to samo właściwie tylko ceny wyższe.
0
@Medium Jak będzie to Moura, to absolutnie nikt się nie zdziwi. :D
0
@Cyzix Lacazette odszedł już do Lyonu :D
0
@Uukasz_93 Pewnie im się zachciewa bo już etap o którym piszesz mają za sobą i szukają innych wrażeń.