- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
1
No to Barca powinna odpuścić.
3
@KrwawiaceoczyVEB Czemu? Za Pedriego też wyszło 30 mln a Las Palmas pewnie nie awansuje do La Liga
0
@Emhyr ale za Pedriego zmienne były dopiero później rozłożone w czasie, płacić od razu klauzulę 30 mln to przesada, zresztą to z całym szacunkiem ale między nim, a Pedrim mimo różnej charakterystyki gry jest przepaść
0
@KrwawiaceoczyVEB Przecież Pedri rozwija się już 2 lata na najwyższym poziomie. Nie wiem co ty porownujesz jak przychodził to był gorszy niż teraz. Trzeba brać takich i się nie zastanawiać.
1
@Emhyr 3 bramki i asysta w 35 meczach grając na obu skrzydłach i na 10. Zaraz 19 lat, Pedriego kupowaliśmy w wieku 16. Nie jestem przekonany czy 30mln to odpowiednia kwota za tego piłkarza. Dla porównania Torre rozegrał 55 spotkań i ma 13 bramek i 14 asysty a kosztował 1/6 tego. Oczywiście grał szczebel niżej ale mimo wszystko to zbliżony profil
0
@Emhyr A w jakim wieku kupowaliśmy jednego i drugiego ?
0
@KrwawiaceoczyVEB Pedri w wieku 17 lat ten ma 18 i jest mocniej pompowany od Pedriego.
0
@Emhyr "jest mocniej pompowany od Pedriego" bzdura
0
@KrwawiaceoczyVEB No jak nic nie czytasz to jest dla ciebie bzdura.
0
@Emhyr Właśnie za dużo czytam, między innymi komentarze z takimi głupotami.
0
@KrwawiaceoczyVEB Zobaczymy jaka to będzie dla ciebie głupota jak ktoś go kupi mam nadzieję że my i ci zamknie usta.
0
@Emhyr Teraz piszesz o zupełnie czymś innym. Głupotą to było twoje stwierdzenie że jest bardziej hypowany od Pedriego. Tym stwierdzeniem kończę tę rozmowę nie prowadzącą do nikąd.