- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
11
Jestem ciekawy skąd taka niechęć u niektórych tutaj do Gerarda Romero.
14
@Clue Niektórzy są sztywni jak widły w gnoju po prostu.
11
@Clue Jak komuś coś wychodzi, czytaj ma widzów, ktoś tam go obserwuje i jest trochę sławniejszy, to zawsze znajdzie się odsetek tych malkontentów i frustratów życiowych, którzy muszą mu do**bać "bo tak" "bo ma lepiej niż ja." W sumie jak mieszkasz w Polsce to raczej przywykłeś. Warto sobie posłuchać utwór "Buraki" Kabanosa, idealnie oddaje sytuację w naszym kraju i w sumie nie tylko.
5
@Clue Wiuwiuwiu. Jutro COŚ się bedzię działo. Pilne spotkanie Laporty.
Jutro: Laporta zatrudnił nowe sprzątaczki.
Było śmieszne przez pierwsze 20 razy, po 500 jest żałosne.
5
@koziar pośmiać się można ale jak inaczej ma mieć publiczność, kliki itp? Musi podgrzewać, a to nie jest tak że napisze końcowa informacje i tyle
0
@Katalończyk 99 To nie jest podgrzewanie, tylko trolling. Lubię trolling, ale kiedy nie wiem czego się spodziewać, tutaj już niestety wiem, bo na tym oparł większość kontentu.
0
@Clue
Ja to czuje niechęc do Fabrizio Romano za bardzo
2
@kuz, pisząc o kimś, że jego info na co dzień jest beznadziejne i każdego dnia powtarza się dokładnie to samo nie oznacza, że ktoś komuś czegoś zazdrości. Po prostu to co wrzuca Romero w większości jest gówno warte i nie daje żadnych wartościowych konkretów. Praktycznie cały czas nic nie znaczące informacje, które nie przekładają się w żaden sposób na to co dzieje się w Barcelonie. Ja mu nie zazdroszczę w żaden sposób, ale zachwycać się również nie zamierzam, bo nie ma w tym dziennikarzu nic niesamowitego.