- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
5
Wybobrażacie sobie związek z dziewczyną z zagranicy?
Ja w sumie z chęcią bym poznał jakaś Amerykankę, Francuskę, Hiszpankę etc.
Oczywiście ważne,by znała angielski,bo bariera językowa to zła rzecz
Zapraszam do dyskusji
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @ranger3120
Komentarz usunięty
10
@VegetaPolska Haha na szczęście nie spojrzą nawet na takiego buraka...
1
@BorzyKrzys No nwm słyszałem, że są plemiona w Azji, gdzie możesz sobie kupić żonę po zapłaceniu jej ojcu jakichś 16 tysięcy złotych (w przeliczeniu). Oczywiście ona musi też tego chcieć, a dla nich biały facet to szansa na dostatnie życie.
2
@BorzyKrzys Jedź do Tajlandii i chodź sobie po ulicy, jako białas jesteś tam dla nich jak dla naszych polek Mokebe. ;D
1
@tomek8756 Włoszki i Hiszpanki są super :)
1
@tomek8756 No bardzo bym chciał taką poznać, najlepiej jakby była w połowie koreanką i amerykanką. Super są takie kulturowe połączenia, a jakie geny dzieci dostają. Nie znam badań na ten temat, ale wydaje mi się, że dzieci z takich rodzin, radzą sobie lepiej w życiu i mają lepsze perspektywy między innymi ze względu na znajomość dwóch języków.
2
@tomek8756 Jasne, czemu nie. Najważniejsze aby móc się dogadać. Generalnie poza Polkami to latynoski są fajne.
0
@BorzyKrzys czemu burak, mówię jak jest. Japonki są turbo prowokujące facetów. Są pociągające lecz ja ogólnie kocham dziewczyny. Czy to polka, hiszpanka czy włoszka itp. Obojętne ale Japonki są extra
2
@Kgorecki2500 Masz rację, też lubię latynoski ;)
Nawet jedną mam na avku ,nazywa się Ana de Armas:)
0
@VegetaPolska Nazwałeś Japonki "suczkami" xD Ładnie szanujesz kobiety. Poza tym, Panowie, umówmy się, trzeba prezentować jakąś kulturę, wygląd i mieć budżet, by zainteresować taką Japonkę. Kochać to możecie, ale jest to raczej miłość platoniczna.
0
@tomek8756 oczywiście, że sobie wyobrażam, bo czemu by nie? :)
0
@BorzyKrzys o Jezu, po prostu niektóre takie Japonki wyglądają jak suczki. Nie oglądałeś fast and furious tokio drift? No właśnie o to mi chodzi. Są takie turbo prowokujące i extra ładne i fajne. Akurat ja szanuje kobiety i jestem dla nich miły. Aż za miły niestety
0
@tomek8756 Ana de Armas śliczna jest :))
Fajne foto wrzuciła na insta :))
https://ibb.co/JKMxYLQ