- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
2
Taka ciekawostka o trylogi,która leci w TV
Druzyna Pierscienia Oceny:
Imdb 8.8
Filmweb 8
Metacritic 9.2 i 91 pkt.
https://www.rottentomatoes.com/m/the_lord_of_the_rings_the_fellowship_of_the_ring
Dwie wieże:
Imdb 8.8
Filmweb 8.3
Metacritic 87 pkt 9.1 ocena uzytkowikow
https://www.rottentomatoes.com/m/the_lord_of_the_rings_the_two_towers
Powrót króla
Imdb 9
Filmweb 8.4
Metacritic (tutaj meta mi sie nie wczytuje)
https://www.rottentomatoes.com/m/the_lord_of_the_rings_the_return_of_the_king
Całkiem niezle jak na "beznadziejne" filmy :)
1
@Sulimo ale kto mówi, że to są beznadziejne filmy? To Ty nazywasz nierozszerzone części gównem, czego nie rozumiem xd
0
@Sulimo Dokładnie.
0
@PatrychoO Kolega wyżej. A co do wersji z tv to mam o niej zdanie jakie mam aczkolwiek wczoraj czy tam pare dni temu popłynałem za daleko troche. Poniosło mnie.
Uważam jednak ze lepiej by było gdyby kazdy obejrzał nie pocieta wersje trylogi.
2
@Sulimo pewnie, że lepiej, ale jak obejrzy zwykłą to też nic się nie stanie. Jeśli ktoś nawet nie wie, że istnieją wersje rozszerzone, to czy zauważy te braki w zwykłej wersji? To nadal będzie dobry film.
1
@Sulimo Można lubić lub nie ale pisanie że to beznadziejne filmy to lekka przesada. Zdecydowanie to jedne z najlepszych filmów w historii. No i oczywiście pierwsza część najlepsza.
1
@PatrychoO Niektóre z tych braków sa jednak dosc istotne jesli sie chce zrozumiec niektóre z relacji czy sceny ale mniejsza.
Wersja z TV jest uboższa ale nie gówniana. Mea culpa. Az dziw ze mnie jako zagorzałego fana przeszło przez gardło takie wyrażenie.
0
@Szreko Z ta pierwsza czescia nie do konca sie zgodze. Powrót króla emocjonalnie i fabularnie jest po prostu lepszy.
1
@Sulimo No dla mnie nie. Ja lubię 1 za to poczucie epickiej przygody. Plus poznawanie drużyny i relacje. Ja chciałbym żeby wspólna podróż całej 9 trwała trochę dłużej. W dwóch następnych częściach bitwy choć są epickie to zajmują za dużo miejsca. Oczywiście moim zdaniem.
0
@Sulimo za karę pójdziesz do Narni
1
@Fenyx Nie lubie xd. 1 czesc jeszcze spoko ale reszta meh
1
@Sulimo No właśnie to ma być kara :] A jak przyjdzie Lewy to robisz sobie tatuaż z Harrym Potterem niosącym pierścień.