- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
3
Lewy na 90% przyjdzie, Azpi i Alonso pewnie też, więc okienko już jest bardzo dobre. Jeśli odejdzie FDJ i przyjdzie Bernardo to już w ogóle będzie jedno z najlepszych okienek w historii - oczywiście w teorii bo jak zwykle wszystko weryfikuje murawa.
1
@Derean Jedno z najlepszych okienek w historii xDDDD
Chyba historii lat 20 XXI wieku xD
7
@TheNekro94 Bardzo proszę, które okienko w Barcelonie było lepsze? 14/15 było też bardzo dobre bo przyszedł Suarez, MATS, Bravo i Rakitić. Jakieś inne o których nie pamiętam?
1
@Derean 03/04 - Ronaldinho i Marquez
04/05 - Eto, Deco, Giuly, Belletti
07/08 - Henry, Abidal, Toure,
08/09 - Alves, Pique, Keita
10/11 - Villa, Mascherano
Pomijam już XX wiek, chociaż nie powinienem skoro piszesz, że w historii :D
Pomijam też okienko gdzie każdy się zachwycał Cou i Dembele - życie zweryfikowało, tak samo jak może zweryfikować teraz.
1
@TheNekro94 Żadne z tych okienek nie jest na papierze lepsze niż te w którym przyszedłby Lewy i Bernardo + inni. Lewy to jest top 3 piłkarz na świecie od kilku lat. Jedynie 07/08 może być porównywalne bo wtedy Henry to była czołówka światowa.
I tak jak pisałem, wszystko na końcy weryfikuje murawa.
1
@TheNekro94 przypuszczalnie obecne: Lewandowski, Raphinha, Kounde, Christiansen, Kessie, Azpiliqueta, Alonso, Torre plues ew wymiana DeJong na Bernardo. No nie wiem czy te okienka mogą się równać - może to z 14/15 lub 04/05
0
@Derean Bernardo nie ma szans że tu przyjdzie. Reszta nie licząc Lewego to wielka niewiadoma.