- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
4
Szczerze mówiąc to zachowanie Barcelony jest wręcz perfidne. Podpisali z Holendrem określony kontrakt. Przez pandemię umówili się na odroczenie dużej części płatności z tamtych sezonów- zgodził się a jak ma do nich dojść to chcą chłopa zmusić do odejścia. Tu nie chodzi o sentymentu, tylko jakąś przyzwoitość w tym wszystkim a ja nie jestem za taką Barceloną nawiązując do niektórych komentarzy tłumaczących zachowanie Barcelony. Ja rozumiem, że sytuacja jest nieciekawa, ale w takim razie zaoszczędźcie i nie róbcie wielkich transferów. Ludzie są zachwyceni okienkiem z powodu naprawdę dobrych nazwisk ale za to wszystko Barca zapłaci niestety. Font niestety miał racje Laporta nie miał i nie ma żadnego planu na to wszystko. Po prostu chce zbudować topową ekipę na lata swojego panowania aby być zapamiętany jako zwycięzca a później to wszystko może nawet jeb**ć.
1
@koziar Ee transfery sa potrzebne by osiagac lepsze wyniki. FDJ musi z taka tygodniówka odejsc lub obnizyc znacznie wynagrodzenie.
Nie ma tu miejsca na sentymenty.
Laporta i Alemany robia to co kazdy by zrobił na ich miejscu i niewazne ze jest to mało eleganckie.
A co miał innego Laporta zrobic? Bez wyników nie bedzie kasy. Wzmocnienie kadry to jest priorytet
0
@koziar Szkoda Frenkiego, ale skoro odszedł Leo, absolutna legenda Barcy i światowej piłki, to tym bardziej on może odejść.
2
@Sulimo Człowieku, masz robotę, podpisujesz umowę na 100 tys na rok. Po czasie szef ci mówi, że 50 koła Ci wypłaci w przyszłym roku bo ma cieżką sytuację ,zgadzasz się a jak zbliża się termin to chce Cię wywalić. Taka jest sytuacja. I co przyjmowałbyś jego tłumaczenie ,,bez sentymentów"?
0
@koziar nie żałuję faceta który zarabia tyle kasy.
0
@Borneo Ale to Ty dzwonisz.
0
@koziar dzwoniłem ale to godzinę temu nic w tym złego;)
Na poważnie w życiu możesz dojść do wniosku że facet się do tej roboty nie nadaje i chcieć się rozstać frankie z głodu nie umrze.Nie jest to łatwe ale klub ma problemy finansowe i się nie patyczkuje.