- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
2
Robert nie mógł przejść koło pociągu z napisem FC BARCELONA obojętnie. Już raz nie udało mu się wsiąść do pociągu z napisem REAL MADRYT i pewnie to w nim siedziało. Dziś gdzie wciąż jest w doskonałej formie, gdzie ma ogromną szanse (wreszcie) na globalizacje swojego nazwiska i swojej marki RL9 musiał to zrobić. Nie po to ściągał Zahaviego by mu przedłużył umowę z Bayernem, a po to by dał mu bilet do jednego z ww pociągów i to się stało.
Oby tylko wszystko poszło tak jak się zapowiada, bo to ofc. będzie sukces Lewego, ale przede wszystkim sukces naszej BARCY!
0
@IronSanHybrid "pożyjemy zobaczymy, ale myślę, że masz rację"
Ktoś wie, skąd i kogo to cytat?
2
@IronSanHybrid można mówić że rywalizacja City z Liverpoolem to teraz bardziej topowy mecz niż El Clasico, ale koniec końców zdecydowana większość piłkarzy właśnie marzy żeby to Real i Barcelonę móc sobie wpisać do CV. Nawet ci z absolutnego topu jak Robert
3
@Striker El Clasico to więcej niż mecz i żeby nie wiem jak mocne były ww. angielskie kluby, a jak słabe Barca i Real to i tak hiszpańskie marki bardziej elektryzują.
0
@Striker myślę, że też duże znaczenie ma kraj i rodzina
Lepiej się żyje w słonecznej Hiszpanii, niż w deszczowej Anglii
Myślę, że Ania też swoje dołożyła do tego transferu, a bardziej kierunku
0
@mrboom Tu chodzi o nadanie dynamiki nazwisku Roberta (co wychodziło przy Złotej Piłce) żaden inny klub niż Barca czy Real Ci tego nie da.
1
@mrboom w skokach narciarskich 2002 (gra komputerowa) jeden z komentatorów (Szaranowicz) tak mówił.
1
@JohnA kozak gierka, z tą kulka :)