- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
0
Według mnie Kounde w Barcelonie grałby na prawej obronie, chyba że w ogóle będziemy grali na 3 z tyłu, co miałoby sens przy tylu obrońcach. Obawiam się że zmiennikiem/rywalem Alby będzie Azpi.
1
@kamilop na skrzydle od razu
0
@kamilop Alba i Azpi to 2 inne pozycje :)
0
@kamilop Ile razy grał na tej pozycji w formacji z 4 obrońców? Edit: mam ma myśli Kounde.
1
@Jasialdinho To wow,, tylko że Azpi zagra na LO, PO, ŚO
0
@Transu96 Co to ma do tego? Kounde często gra bliżej prawej strony, i na prawej defensywie. Notorycznie i techniczne daje sobie świetnie radę. Araujo to pewniak do gry, jest Pique, Christensen, Eric. Jestem przekonany że na Kounde, Xavi ma jakiś plan.
0
@Bogan Najczęściej oczywiście gra na środku, ale często grywał w trójce obrońców bliżej prawej strony np. reprezentacja. Notował również występy na prawej obronie, mając ofensywnie usposobionego Albe na LO, Kounde byłby ciekawą przeciwwagą dla drużyny. PS. To są tylko moje przypuszczenia, ponieważ na środku obrony już teraz jest ciasno
0
@kamilop na ataku też zagra jak go wystawisz, jego nominalna pozycja to PO i przestańmy wystawiać zawodników na pozycjach, które nie są ich nominalnymi bo już graliśmy Griezmannami itd na skrzydłach.
0
@kamilop Pytałem o Kounde, a chyba piszesz o Azpim :)
0
@Jasialdinho Xddd, Zobacz jak dużo meczów Azpi zagrał na środku obrony. Mając Albe, jego rywal w składzie będzie grał sporadycznie. Azpi na każdej pozycji w obronie da solidność, i nic więcej,,ale to wystarczy. A na ataku jeszcze chyba nie grał, w odróżnieniu od lewej obrony
0
@Bogan Nie, piszę o Kounde