- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
3
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
7
Chciałbym tylko przypomnieć, że pierwsze pół roku pewien Urugwajczyk również w naszym ukochanym klubie kopał się po czole... A co było potem to wszyscy wiemy. Ale wydaje mi się, że z Lewym szybko pójdzie, bo widać, że piłka go szuka, jak padnie pierwszy gol to worek się otworzy.
5
@Rl9k1nG Pewien Urugwajczyk to pół roku pauzował xdd
1
@Rl9k1nG Suarez to akurat miał bana na grę i nie miał okresu przygotowawczego z drużyną tylko trenował w Barcelonie B
2
@Rl9k1nG Stary on miał bana przez 4 miesiące xd Faktycznie podobna sytuacja.
0
@AlexDark00 Czyli Lewy już lepiej zaczął bo nikogo nie pogryzł.
6
@AlexDark00 Jejku, miałem na myśli jego początki. Tak samo było z Neyem.
0
@Rl9k1nG No ciężko nie mieć trudnego początku po banie na 4 miesiące...
0
@Rl9k1nG Gościu Ney przychodził jako 21 latek z ligi brazylijskiej, a nie jako gwiazda na już... Co to za porównanie?
2
@AlexDark00 Wyobraź sobie, że pracujesz jako kierowca tira. I nagle przechodzisz do innej firmy. Inne kierownictwo, inne otoczenie, inna marka tira. To oczywiste, że na początku nie będziesz robił wyników jak w poprzedniej firmie. Tak samo z Lewym. Kilka meczów i będzie dobrze. A przynajmniej mam taką nadzieję.
0
@Rl9k1nG Pierwsze pół roku to Suarez nie mógł nawet grać w piłke ze względu na kare :p
0
@Rl9k1nG Ale to nie znaczy, że zapominam jak się odpala ciężarówkę, trzyma kierownicę i jak się biegi wrzuca.
1
@don'T.R.I.P.e Już kolega wyżej Ci wyjaśnił, o co mu biega...a Ty nadal rżniesz głupa???
0
@AlexDark00 Dobra. Nie będę się spierał po pijaku. Czas pokaże czy Lewy da radę.
1
@kamyk_23 Nie rozumiem, mógłbyś wyjaśnić mi o co biega?