- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
4
Dziś czytałem dużo komentarzy ze Alonso w sumie nie taki zły, ze nikt nie ma lepiej obsadzonej lewej strony jak przyjdzie i ze z Christensenem tez tak było ze cisnelismy a teraz wszyscy chwalą. Jak dla mnie to Alonso nigdy nie był jakimś giga slabiakiem. Ja go tu nie chce ponieważ jesteśmy klubem który ma jakieś wartości(albo przynajmniej miał). Nie ma tu miejsca dla ludzi którzy pijani zabijają ludzi i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności. Nie obchodzi mnie to jakim jest piłkarzem, dla mnie to morderca i go nie szanuje i nie chce wiedzieć w tej koszulce. Hasło Więcej niż klub po raz kolejny zostanie splamione. I jak ktoś powie ze to było dawno, że to błędy młodości, to niech to powie rodzicom dziewczyny którą nawalony wiózł ten gość. Nie dla Alonso w Barcelonie. Wole zeby Xavi dał szanse Balde
0
@Janas11224 a jak zinterpretujesz to, ze dziewczyna, która wiedziała ze jej facet jest nietrzeźwy weszła do samochodu, nie zapięła pasów i udała się z nim na przejażdżkę. Poza tym nie znam szczegółów. Skąd wiesz ze to właśnie ona nie namówiła go żeby prowadził. Zakładam, ze trzeźwa nie była. Wolałbym poznać więcej danych z tej sprawy. Oczywiście Ty po nagłówku z gazety już wyrok wydałeś…
W mojej ocenie Alonso to pieprzony idiota, który nieumyślnie zabił swoją dziewczyna, po części z jej własnej winy.
Miałbym takie samo zdanie jak Ty gdyby ta biedna dziewczyna przechodziła na pasach daj my na to. Ale tutaj to nie jest do końca ta sama sytuacja. Chyba się zgodzisz…?
0
@Asthylath absolutnie nie. To on prowadził, to jego wina niezależnie od tego czy to ona go namówiła.
0
@Janas11224 Czyli dla Ciebie to sa te same sytuacje? Stawiasz znak rownosci pomiedzy nimi?
0
@Asthylath za obie sytuacje on ponosi 100% winy i za obie powinien siedzieć w więzieniu. Jakby spowodował wypadek bez alkoholu to można by go było tłumaczyć. Bez litości dla debili co wsiadają za kółko po alko
0
@Janas11224 Nie odpowiedziales na pytanie. Czy w obu tych sytuacjach wyrok powinien byc TAKI SAM gdybys to Ty ustalal wyrok dla Alonso?
0
@Asthylath jeśli w obu byłby pijany to tak