- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
7
Jak to jest, ze najlepiej w nogę gra się piłką do siatkówki. Jakie to petardy latały na wfie z tego :D
No, aż się prosi ta Piłka żeby w nią dupnąć z całej pety
0
@Rust_Cohle Bo duzo lzejsza przez co łatwiej nadac duza predkosc
2
@Rust_Cohle pamietam jak koledzy z bramki wychodzili jak przymierzalem sie do strzalu. Dobre czasy.
0
@Sulimo lżejsza, ale właśnie nie za lekka :D pięknie to lata
8
@Rust_Cohle kiedy człowiek wiedział, że wfista wydrze się z całego ryjca, ale i tak musiał przypie*dolić xD
wspaniałe czasy :D
8
@Rust_Cohle Zwykle tym małym chłopcom słabo rozwiniętym genetycznie lepiej grało się taką piłką,bo wówczas czuli w sobie tą nieodkrytą siłę.Niestety gdy wjeżdżała normalna piłka, znów widzieli jak mocno odstają od rówieśników i jak słabo obdarzyła ich matka natura
0
@Rust_Cohle I ten głos typa od wf:
"Nie pomyliło ci się coś przypadkiem!?" :DD
Piękne to były czasy.
1
@Sau_Ron
3
@Emhyr o dokładnie tak zazwyczaj było :D
3
@Luciano99 najgorsza jest ta trzecia grupa do której należysz - tych co dostali w głowę piłką lekarską po strzale z woleja i ich uszczerbek na zdrowiu widać po dziś dzień
1
@GeneralXavi Niestety raz kopnąłem dziewczynie w twarz, która nosiła aparat i trzeba było dentystę opłacić xD
3
@Rust_Cohle Kopiąc piłkę lekarska prędzej sam sobie zrobisz krzywdę niż ona poleci w czyjąś głowę xD
0
@Medium A fotka dobra wyszla chociaż?
1
@Rust_Cohle Tak i droga w dodatku, matula szczęśliwa nie była
2
@Rust_Cohle Pamiętam jak musiałem robić pompki za karę przez taką piłkę. Tak pięknie się odbijała i nie mogłem się powstrzymać od soczystego uderzenia. Prosto w łeb wuefisty.
1
@Medium Trzeba było iść w zaparte i nie zgadzać się płacić XD