- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1009 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1009 Culés
5
Ważny apel : (Schronisko Disel w Aleksandrowie Kujawskim)
"Przyjaciele.
Naszedł czas, by wołać o pomoc. Głośno. Jak nigdy dotąd.
PROSIMY O ADOPCJE.
A także o próbę zrozumienia naszej decyzji.
Nie dajemy rady. Po prostu nie dajemy rady. Wstrzymywaliśmy się bardzo długo, by to powiedzieć, ale to chyba ten moment. Sami w to nie wierzymy. Nasze serca są rozdarte. Niestety, schronisko zostanie zamknięte w grudniu. Decyzja została już ogłoszona współpracującym z nami miastom i gminom. Koszty naszej działalności wzrosły na tyle dużo, że każdy miesiąc kończymy z długami. Wszechobecna drożyzna niszczy nas z każdej strony. Cios za ciosem.
Będąc odpowiedzialni za los takiej ilości zwierząt nie możemy na to pozwolić. Nie możemy dopuścicić do tego, by psy i koty przestały być leczone, czy też by zabrakło dla nich karmy. A to tylko jedne z niewielu wydatków jakie mamy- najem terenu pod naszą działalność, prąd, woda, paliwo, dostosowywanie się do nowych wymogów i przepisów, którym nie jesteśmy w stanie sprostać."
Via:https://www.instagram.com/p/ChK3U10Lhpc/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Oby zwierząta znalazły nowy dom
@Kgorecki2500 @macio_944 @Jakchcesz
1
@tomek8756 Ja mam dwa kociaki ze schroniska. Cudowne są.
6
@tomek8756 to jest właśnie pisowskie państwo..
1
@Kgorecki2500 Moja siostra ma psa ze schroniska.Naprawdę fajny pies, chyba mnie nawet lubi:)
2
@tomek8756 Jak długo będziemy jeszcze czekać aż ci kretyni pisowscy zniszczą wszystko?
Zaczęli od stadniny w Janowie... i tak to leci, ech:-(
0
@kamyk_23 Dobre pytanie... jeśli ludzie znowu ich wybiorą to władzy...oj to się będzie działo..
0
@tomek8756 wincyj zwierzaków ściągać, wincyj. Nie ma chętnych do adopcji to niestety trzeba się schylać w kierunku uspienia, bo te zwierzaki się tylko w tych schroniskach męczą.