- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
3
Szkoda Kounde. Tutaj jednak zarzad sie nie popisał. Trzeba liczyc ze rozwiaza sytuacje do kolejnego meczu...
Zarzad trzeba krytykowac jesli robi cos zle i chwalic za to co robi dobrze.
Tebas i te jego przepisy to nowotwór LaLigi niestety. Potrzebna chemioterapia
4
@Sulimo A powiedz mi co według ciebie zarząd mógł zrobić więcej tutaj? Nie kupować go w ogóle? Bo to jest jedyna opcja.
2
@Nano22 Nie. Zaczac sprzedaz juz na poczatku okienka i rozwiazywac problemy z płacami Amigosów a nie na ostatnia chwile. Tutaj nie mozna bronic zarzadu a uwierz mi jesten fanem pracy Joana i Mateu
1
@Sulimo Nie chemioterapia tylko trzeba usunąć.
1
@Sulimo Dokładnie, najpierw sprzedaż potem kupno ale tutaj niektórzy są zapatrzeni w zarząd jak mohery w PiS... również uważam że Laporta i Alemany kawał dobrej roboty robią ale akurat w tej sprawie z Kounde należy ich skrytykować.
1
@Sulimo XD "zacząć sprzedać" czyli co? Oni siedzieli na dupie i nie myśleli o sprzedaży piłkarzy? Po prostu zapomnieli o tym i mieli to w dupie. Tak jakby to było takie proste i oczywiste.
No wiadomo, najlepiej by było najpierw sprzedać tych wszystkich zawodników z za dużymi kontraktami których nikt nie chce, a dopiero potem brać się za kupno. Tylko ciekawe kogo byśmy kupili wtedy. Raphinię i Koundé z Chelsea? Czy może Robercika z PSG?
I może przegapiłeś taki szczegół, ale trzecia dźwignia miała umożliwić rejestrację wszystkich bez konieczności uruchamiania czwartej ani obniżania pensji. Tylko wielki Pan Tebas nie zgodził się. Masz to swoje "na ostatnią chwilę".
0
@Nano22 3 dzwignia to próba wykołowania Tebasa. Defacto sami bysmy kupili te prawa.
0
@Sulimo Było to zgodne z prawem. Znaleźli lukę w przepisach, to ją wykorzystali. Jakby Tebas chciał, to by zatwierdził.