- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1621 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1621 Culés
3
Z sędzią to przesada
@MesQueUnClub96 @FCB24 @kewin @VegetaPolska @Encore
1
@Cule1234 Co by nie mówić w kilku ważnych piłka sędzia nam pomógł nawet Swędro o tym mówił w trakcie meczu np. odgwizdał wątpliwa niesioną De Falco przy 17:19 w 4 secie, jednocześnie puszczając zagrania gorsze Śliwce.
1
@Cule1234 z tym sędzia to pojechał. Popełniali błędy za które sadzia musi gwizdać, odziwo byłem pełen podziwu dla sędziów bo bezbłędnie wykonali zadanie. A co do Tj to chyba szuka usprawiedliwienia a tymczasem kolejny ważny mecz a on głową nie dojechał, i śmiem wątpić że zagrał nawet gorzej od śliwki wczoraj. Trochę pokory powinien mieć dla mnie nigdy nie będzie zawodnikiem topowym bo psichicznie jest cienki
1
@priest9999 de falco miał ewidentną niesiona, co do śliwki to taka 50/50 bo nie wypychał do boku a to jest czynnik determinujący puszczenie gry dalej. Przepisy się zmieniły
0
@Xxxbarca4ever Podczas meczu Swędro i Dacewicz stwierdzili że niesionej nie było. Co do przepisu o niesionej zmiana była w LN z tym wypychaniem do boku, a tutaj miało wrócić do poprzedniego przepisu, masz pewność że na MŚ można wypychać do boku, bo mi umknęło info, że jednak na MŚ jest ten przepis.
0
@priest9999 wypychanie do boku już było zabronione w sezonie klubowym poprzednim, w senie możesz wypchnąć ale nie możesz jak kiedyś nieść piłki i opierać z kierunku prostego nagle zmoeniajsc na zwenetrzna. Bo to dwie różne kwestie tak na prawdę zawsze można wypychać do zewnątrz ale to musi być od początku do końca wypuchanie w danym kierunku bez jego zmiany i to jest podstawą