La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

5

Widzę po ocenach, że nowy odcinek GOT znakomite opinie zbiera. No jest potencjał na powrót do jakości z pierwszych sezonów GOT.

Jeszcze tylko władca pierścieni się rozkręci i będę zadowolony (a jest ok narazie).

4

@DonMatteo901 No GOT jest spoko, ostatni sezon może Cię tylko zawieść, a Władca pierścieni oczywiście Top cała trylogia

6

@DonMatteo901 GOT to najlepszy serial fantasy, przynajmniej dopóki mieli materiał źródłowy.

5

@marcin62 Pierwsze 4 sezony są świetne, 5 i 6 są ok, choć mniej akcji, ale i tak dobrze się ogląda... siódmy jeszcze znośny a o ósmym z szacunku do serialu nie wspominam xD

konto usunięte

0

@DonMatteo901 No, w końcu coś się tam zadziało, i wleciał trzeci smok ;) Choć wciąż strasznie łopatologicznie wszystko jest tam przedstawiane.

0

@Mario96w Ja GOT oglądałem całą, 7 sezon był już sporo słabszy, ale 8 to tragedia. Mi chodzi o ród smoka, że narazie fajnie.
@marcin62 No dużo rywali też nie mieli xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?