- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
1
Witam, czy po wczorajszym meczu PSG z Juve Leo Messi wraca za rok do Barcelony czy jednak nie?
0
@FCB_dimiC Nie wiem, przekonamy się po kolejnym meczu PSG, albo po dwóch
10
@FCB_dimiC Pewnie zależy kogo zapytasz. Według mnie ten powrót jest bez sensu, nie ważne czy ma formę czy nie ten rozdział został zamknięty i przepłakany. Budujemy kolektyw od nowa i idzie to w dobrym kierunku. Oczywiście nie znaczy to od razu, że nie mam szacunku do legendy jak to niektórzy twierdzą.
3
@kuz, zgadzam się w 100% ;)
4
@FCB_dimiC Decyzja należy do trenera i klubu. Według mnie budujemy coś co ma duży potencjał i nie chciałbym by ten tworzący się kolektyw został w jakiś sposób zaburzony, ale uroczystość pożegnalna z wypełnionym Camp Nou, kompilacją najlepszych momentów, należy się takiej legendzie bez dwóch zdań.
1
@MesQueUnClub_87 To wyszedłby pełnometrażowy film :] Albo i dwie części
2
@FCB_dimiC Na mecz pożegnalny jak najbardziej, legendę trzeba pożegnać jak najlepiej. Na sezon czy dwa jestem na nie. Leo nie ma racji bytu grając na skrzydle czy 9 bo i tak sie będzie cofał do pomocy więc z automatu tworzymy dziury na wyżej wymienionych pozycjach a skoro mamy w kadrze zawodników skrojonych na te pozycje to po jaką cholerę Xavi ma sobie sabotować ustawienie i balans? Jedyna opcja to 10 a to powoduje grę na 2 pomocników więc potrzebujemy dwóch w miarę wybieganych, dobrych w czytaniu gry i odbiorów którzy jego ograniczone powroty zniwelują. Bo nie oszukujmy sie, Leo nigdy nie był tytanem gry w pressingu, a teraz z względu na wiek to tym bardziej to widać.
1
@FCB_dimiC mamy prawdziwą zmianę pokoleniową. Busi, Pique i Alba lada, chwila odejdą. W końcu prawdziwych skrzydłowych. Nie dla zaburzenia nowej epoki. Uroczyste pozegnanie? Jak najbardziej. Jednak powrót Leo to zły pomysl.