- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
6
Roger Waters ogłosił 2 koncerty w Polsce. Te wydarzenia nabrały dużego rozgłosu ze względu na ostatnie kontrowersyjne wypowiedzi muzyka w temacie wojny na Ukrainie. Jako wielki fan Pink Floyd chciałbym usłyszeć Watersa na żywo, tym bardziej że może to być ostatnia szansa, ale dla mnie pewne kwestie są nie do przeskoczenia i jednak nie wybiorę się na koncert muzyka, który jawnie wspiera działania putina na Ukrainie, niezależnie od tego jakie będą ceny biletów. Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Poszlibyście na koncert muzyka, który ma tak skrajnie kontrowersyjne poglądy?
@Colon @Coutinho007 @PatrychoO @P33ck @Janiama @JimMorrisonFCB @Cochise @sokot @Stoiczkow @Sandman21
2
@BlaseR9 Uważam tak samo jak Ty. Czuć obrzydzenie mimo wszystko :)
0
@BlaseR9 W sobotę jechałem autem, w którym mam dosyć dobre audio. Zachciało mi się posłuchać Shine on you crazy diamond. I nie puściłem. Odtworzyłem sobie w głowie.
#niedlakacapow
0
@BlaseR9 Całe szczęście, że byłem na koncercie kilka lat temu gdy nie wypowiadał jeszcze tak głośno swoich poglądów. Świetne widowisko audiowizualne.
0
@Granto Moi znajomi też byli na tym koncercie, jeden z nich stwierdził że jak już był to mu wystarczy, drugi natomiast raczej nie odpuści i będzie chciał iść.
0
@BlaseR9 Mam podobne zdanie co Ty. Dla Waters z jednej strony jest geniuszem, ale z drugiej jednak to on w duzym stopniu przyczynil sie do rozpadu grupy i tez nie podzielam jego kontrowersyjnych pogladow.
1
@JimMorrisonFCB Zgadzam się w 100% z Tobą