- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
2
A może dziś 4-4-2 z dwoma pivotami przechodzące w 3-4-3?
Mats
Kounde Araujo Garcia Balde
Gavi De Jong Busquets Pedri
Dembele Lewandowski
Kluczowy dzisiaj jest środek pola. Na bokach w defensywie raczej sobie jakoś damy radę, ale myślę, że taki środek i w akcjach ofensywnych podłączanie się Balde na lewym skrzydle mogłoby zdać egzamin. Wówczas mamy dwóch szybkich skrzydłowych (Balde i Dembele), którzy mogliby zaskoczyć z kontry.
Najważniejsze to nie stracić szybko bramki i nie dać się rozpędzić Bayernowi, bo znów będą kłopoty. Do tego niezbędna jest kontrola w środku pola a z tym u nas czasami jest ciężko. Czwórka w środku mogłaby jednak nieco uspokoić grę. Oczywiście kosztem ofensywy ale nie to jest dziś kluczowe od pierwszej minuty.
1
@pioz123 wydaje mi się ze Raphinhia jednak wyjdzie, bez niego bysmy wyglądali dużo mnie groźnie, tylko jedno skrzydło by funkcjonowało
1
@pioz123
może być i to ciekawe rozwiązanie na początkową fazę meczu a później od około 60 minut Rafinha świeży i gotowy do ciągłego atakowania skrzydłami:)
1
@lucca87 dziś wyjątkowo uważam, że najważniejsze to nie stracić bramki i jak najbardziej trzeba wzmocnić środek kosztem skrzydłowych. A tak jak mówisz w drugiej Raphinha czy Fati. Czymś trzeba zaskoczyć dziś i myślę, że zagęszczenie środka to ciekawy kierunek żeby powalczyć z Bayernem.
1
@pioz123
niby tak, choć też musimy sobie radzić jeśli trzeba by było gonić wynik
ogólnie uważam że w tym meczu obie drużyny coś strzelą, my potrzebujemy czasu aby obrona się zgrała a Bayern może mocną w ofensywie ma obronę ale wg mnie ogólnie słabą w defensywie
druga opcja to postawienie na Alonso który mimo wszystko tych meczów na wysokim poziomie trochę rozegrał i mniejsza szansa że zje go trema szczególnie że będzie to klimat
zobaczymy, liczę na zwycięstwo i dla mnie nawet 1:2 dla Barcelony to będzie super:)
czuję gola Lewy oraz kogoś mniej oczywistego jak Pedri lub Gavi i jakoś asystę Dembele:)