- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1066 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1066 Culés
1
Fajnie, że udało się przekopać tą Mierzeję, jeszcze otwarcie 17 września, brawo, niech żyje Polska!
1
@Kamilos84 Przynajmniej jeden pozytywny aspekt rządu PiS. Jedna łyżka miodu w całym basenie g....
Fakt że gdyby rządziło PO to nawet tego by nie było bo przecież "gdyby natura chciała żeby tam był przekop to by był" jak to powiedziała Kidava czy inna nomen omen Kopaczka.
1
@Kamilos84 @Kazragore Przecież ten przekop w ogóle się nie oplaca https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8537741,inwestycje-przekop-mierzei-elblag-przebudowa-toru-wodnego.html xD
2
@takisobiektos tak tak, nie chce mi sie słuchać kolejnej narracji a'la niemieckiej, że w Polsce nic sie nie opłaca budować, produkować, rozwijać itd. bo Niemcy ogarną wszystko, nie dziękuję;)
1
@takisobiektos Nie wiem nie znam się ale za tekst typu "gdyby natura chciała żeby tam był przekop to by był" albo "po co port lotniczy pod Warszawą jak jest w Berlinie" to powinna być kula w łeb za zdradę.
Można mówić że coś się nie opłaca OK. Ale podajmy sensowny argument czemu. A nie w Polsce się nie opłaca bo u szkopa jest. No ludzie tak to my daleko nie zajedziemy.
0
@Kazragore @Kamilos84 Gdzie tu macie niemiecką naracje? Podałem wam artykuł który dokładnie punktuje ten przekop xD
0
@takisobiektos Ja nie mówię o żadnej narracji. Ja tylko mówię że powinno się wykluczać antypolskich polityków. Druga sprawa czy po takim zabiegu jeszcze jakiś by został. Ale to też jest wina narodu że tu do władzy mogą dojść ludzie którzy w każdym innym kraju zamiatali by ulicę.