- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1344 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1344 Culés
55
Można go nie lubić ale to jest prawdziwe joga bonito.
https://x.com/hardfootyvideos/status/1571234607361626112
10
@Encore to jest po prostu radość z gry w piłkę, ale mam wrażenie że już chyba o to w tym nie chodzi xD
14
@Encore jak dla mnie odkładając sympatię na bok to Neymar miał/ ma najładniejszy drybling.
Ładniejszy nawet od dryblingu Ronaldinho.
3
@Encore Prime Neymar w Barcy to drugi najlepszy piłkarz na świecie. Przez pewien okres nawet lepszy od Leo.
1
@Encore Ale za tymi "bonitkami" kryją sie tez setki strat, coś za coś
1
@Encore Potrafił przenieść, to co robił w Brazylii do Europy. Tego mu nie można odmówić. @Rust_Cohle Uważaj, bo Cię zjedzą i to pewnie te osoby, co pamiętają Ronaldinho tylko z Youtube. @LukaszFanBarca Raczej logiczne, że nie będzie miał 10/10 udanych takich prób, to nie były łatwe triki.
11
@Survier Dokładnie Neymar był najlepszy na świecie swego czasu. Jedyny co dorównał poziomowi Leo czy Ronaldo. I jeszcze jego gra wyglądała spektakularnie.
0
@daniel32778 @Rust_Cohle Ronaldinho grał całkowicie inaczej. Dryblował często -gdy była dobra okazja albo gdy po prostu musiał. Miał też bajeczne podania. W Polsce mało ludzi ogólnie go może porównywać, bo większość oglądała tylko LM z Barca gdyż dostęp do La Ligi był znikomy, stąd pisanie tego typu porównań. Neymar grał i gra w dużej mierze dla siebie, duże ego, ale potrafił z piłką zrobić niemal wszystko. Głupio zrobił, że odszedł. Messi rok później zwolnił bardzo (drybling już nie ten sam) i Neymar mógłby przejąć pałeczkę. Chciał wyjść z cienia Messiego, to wpakował się w ogromny cień Mbappe.
0
@Encore tak jak mówisz tylko szkoda ze taki glupi i slucha się tatusia który chce na nim robić tylko pieniądze a nie jego szczęście