- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
3
Pewnie wielu z Was, tak jak ja po wczorajszym meczu z Holandią, nawet nie jest mocno zdziwiona.
Polska myśl szkoleniowa, kolejny raz wygrała, a oglądanie tej debilnej taktyki doprowadza do krwawienia oczu.
Nie jestem oczywiście, aż takim optymistą co to widział w Polakach czarnego konia turnieju w Katarze, lecz to co widzę za panowania "Czesia", to zakrawa o pomstę do Nieba. Facet w swojej pracy jest zupełnie płytki, lub ubogi umysłowo, lecz wystarczy spojrzeć czemu. Jego kariera zawodowa to max mistrzostwo ligi podwórkowej, która jest mocno weryfikowana przez puchary europejskie.
Autorytet żaden, co więcej nie jest to typ szkoleniowca jak Simeone, że zawodnicy za niego poszli by na wojnę.
Jeżeli dołożymy do tego bardzo, bardzo słabą myśl szkoleniową otrzymamy obraz jedynej wczorajszej taktyki czyli : długa laga na Roberta.
Granie trzema obrońcami, z których żaden nie potrafi wyprowadzić piłki + beznadziejnymi w środku pola Krychowiakiem i Linettym doprowadziło do takiego a nie innego obrazu meczu.
Kto personalnie dalej wypad słabo można by wymieniać w nieskończoność, jednak to wszystko na nic. Zapytacie dlaczego?
Bo taką piłkę gramy z krótkimi przerwami od lat, dzięki zgniłej, zepsutej i kłamliwej ideologii PZPNu.
Te same ryje, tasujące się w kuluarach, klepiące po pleckach i obsadzające wysokie stanowiska kolesiami, po znajomości.
Czesiu dostał robotę bo kolegował się z jełopami a to zaowocowało pięknym, kontraktem i niezłymi zarobkami, jak u Brzęczka czy Sousy. Tak samo widzi to on jako trener, bo swoje decyzje kadrowe podejmuje w oparciu o nazwiska i zasługi, a nie postawę na boisku czy formę.
Czy na świecie jest tak mało zawodowców co potrafią wejść i coś zmienić w naszej kadrze?
Czy musimy znosić stale te twory trenerskie z taktyką toporną i monotonną?
Był Leo i pomimo wielu problemów, potrafił się odnaleźć w polskiej piłce.
Warto o tym pomyśleć by nie powtarzać błędów Michniewicza czy Brzęczka.