La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

2

Te zachwyty nad Węgrami lekko przesadzone. Nie awansowali na Mundial z grupy gdzie poza nimi były San Marino, Albania, Andora, Polska i Anglia. I wcale nie zajęli 3 miejsca tylko 4. LN to substytut meczów towarzyskich, także też nie do końca reprezentatywne.

5

@arasz1819 Albania +1pkt,my 3pkt czyli wszystko na styku. Na euro grupa śmierci i remisują z Francją i Niemcami. W LN wygrywają z Anglią i Niemcami są na ten moment na 1szym miejscu i wyrzucają Anglików do ligi B. Przy potencjale tej kadry jako kibic tej repry można być z nich zadowolonym.

0

@Adran360 No ok. I Mundial oglądają w TV, a my kibice żenującej Polski będziemy mieli emocje chociaż przez 3 mecze :] chyba nikt nie powie, że wysłanie Anglii do B klasy to większa frajda niż mieć swój klub na MŚ.

0

@arasz1819 Może i nie większa frajda ale na pewno Węgrów można nazwać solidną drużyną (moim zdaniem)

0

@arasz1819 Nie jesteśmy żenujący od 12r poza Brazylią14r gramy na mistrzostwach. Wydaje mi się, że niektórzy mają po prostu zbyt wysokie oczekiwania od naszej kadry.

1

@Kgorecki2500 Pewnie, że można. I na obecną chwilę raczej nic więcej, bo o ile samo zwycięstwo z mocnym rywalem to jakiś sukces to koniec końców liczą się wyniki końcowe. Nie wyjść z takiej grupy, gdzie dodatkowo o potencjalnie najmocniejszej drużynie mówi się jacy to słabi są, to jednak słaby wynik.

@Adran360 to żenujący to takie w cudzysłowie, aczkolwiek obecnie z Michniewiczem notujemy kontynuację regresu Brzęczkowo-Sousowego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?