- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 587 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 587 Culés
0
Są tutaj jacyś spawacze ?
0
@kacmik1809 Pewnie że są.
0
@ŁukaszNidzica Spawasz ? Mag, Tig? Jesteś zadowolony z zarobków? Spawam już 8 lat, teraz produkcja linii lakierniczych mam 30 dychy na godz ale wydaje mi się że teraz to już malo, dodatkowo na balustradach dorabiam ale szału nie ma a u Ciebie ?
0
@kacmik1809 Spawam tigiem i magiem, też już ok 8 lat. Ostatnie 3 lata na samym tigu, od zbiorników do linii produkcyjnych do przetwórstwa mleka. Na fuchy już nie jeżdżę bo mi się po prostu nie chce. Kasa jak u Ciebie, czy dużo czy mało, ciężko powiedzieć, zależy w jakim regionie, u mnie w Olsztynie to jest dobra kasa. Wiem że można jeszcze lepiej zarobić, ale to i natyrać się trzeba więcej.
Aktualnie się zwolniłem z firmy z dniem wczorajszym i jutro jadę do Niemiec, od wtorku zaczynam tam robotę.
0
@ŁukaszNidzica Dzięki za odp. Ogólnie to ciężko kawał chleba z tym spawaniem. Też myślałem aby wyjechać, mieszkam blisko poznania to nawet z dojazdami łatwiej. Będziesz spawał rury ? Przez agencję czy znajomości ?
0
@kacmik1809 Po znajomości, to jest Polska firma, szwagier tam pracuje. Nie będę spawal teraz spożywki, ale dalej w tigu. Wyjazdy 4 na 1 mieszkanie i koszty dojazdu po stronie pracodawcy. Jeszcze była opcja, że dobry kolega by mnie wkrecił do firmy niemieckiej bezpośrednio, ale wtedy bym musiał opłaci sobie jakieś mieszkanie tam na miejscu i bym nie wyszedł na tym finansowo, żeby utrzymać mieszkanie tam i w Polsce.