- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
6
A ja uważam, że Haaland spędzi w City długie lata. Będą sukcesy i trofea, wiec po co miałby coś zmienić? Sugerowanie, że "The Citizens" nie jest wielkim klubem jest śmieszne.Oni piszą swoją historię tu i teraz. Prawilnie przypomnę, że Kevin De Bruyne też intensywnie przechodzi do "docelowego" (xd) klubu już 3 sezon. Tak samo Kylian Mbappe, który już na pewno ostatni sezon spędza w PSG. Gdyby historia miała takie znaczenie, jak się niektórym wydaje, dziś futbolowa mapa wyglądałaby trochę inaczej.
Za czasów dominacji Chelsea z tego klubu odeszło może 2 piłkarzy, których "The Blues" chcieli, a których nie zdołali zatrzymać. Arjen Robben i Thibaut Courtois. Reszta została legendami tego klubu ; Frank Lampard, John Terry, Petr Cech czy Didier Drogba.
Tak samo jest z zespołem z Manchesteru. Dziś do grona ich legend dołączają piłkarze światowej klasy, a nie lokalni bohaterowie (z całym szacunkiem dla nich). Są już tam m.in David Silva czy Sergio Aguero, a w kolejce czekają następni. Historia zmienia się tu i teraz! ;)
1
@MESSIah16 Vegeta się osmieszył pisząc,że tylko 4 kluby są marzeniami zawodników. Każdy klub top ma magię!
City pisze swoją historię tak jak Real,Barcelona i United kiedyś.
1
@MESSIah16 Silva, Kompany i Aguero. Pierwszy w kolejce na pewno De Bruyne
1
@Sysia11 Ja się akurat tutaj zgadzam z nim po części. O kilka wymienił za mało, ale nikt na dłuższą metę nie ma zamiaru grać w klubie, liczącym się o cokolwiek co dziesięć lat.
0
@Khajio tylko, że City jest wielkie tui i teraz :D