- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1703 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1703 Culés
0
Myślicie ze wprowadzą znowu kursy redukujące punkty karne? Czytałem ze jest projekt zeby zrobić kurs redukujący wszystkie punkty karne, trwałby on 28h a nie 6 jak poprzednio i kosztowałby więcej. Czytał ktoś coś na ten temat?
3
@Janas11224 Zrobią, zrobią. Nie po to podwyższali punkty karne i mandaty, żeby było bezpieczniej. Zarobią więcej na mandatach, by potem zarobić więcej na kursach.
0
@Janas11224 To trzeba poddać analizie. Znajdziesz tutaj takich.
0
@Janas11224 "Pojawiły się jednak nowe informacje w temacie możliwości likwidujących punkty karne. Nowy kurs, który jest planowany od 2023 roku, potrwa nawet cztery dni i kosztować będzie do 2000 złotych, a do tego odbywać go można będzie dopiero po zebraniu kompletu 24 punktów karnych.
Jak informuje portal Auto-motor-i-sport.pl, zamiast utraty prawa jazdy, kierowca ma mieć zatem możliwość opłacenia kursu, by wyzerować swoje konto. W ramach tego świadczenia, kierowca zyska szansę jednorazowego uniknięcia zatrzymania prawa jazdy. Kolejne przekroczenie limitu 24 punktów w ciągu 5 lat ma skutkować trwałym odebraniem uprawnień."
https://auto.wprost.pl/amp/10870690/jeden-nowy-kurs-skasuje-wszystkie-punkty-karne-ma-kosztowac-2000-zl.html
0
@GeneralXavi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12284851#comment-12284851
0
@tomek8756 wlasnie czytam informacje różne i jedni piszą ze dla każdego inni ze od 24 punktów. Jedni ze za 500-900 zł a teraz widzę u ciebie ze 2000. Posralo ich z tymi przepisami
0
@Gall no, zgadza się z tym co napisałem.