- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
4
Jako ze wkrótce wychodzi druga cześć The Plague Tale, postanowiłem ze zagram jeszcze raz w pierwszą część. Po raz kolejny chciałbym polecić każdemu ten tytuł. Mimo dosyć niskiego budżetu, gra na najwyższym poziomie z piękną fabuła. Ciekawy jestem co wymyśla w 2 części, ale czytałem ze ma być to tym razem gra z budżetem kilkukrotnie razy wyższym
0
@Janas11224 fajnie, że 2 będzie w gamepassie od razu. Ja czekając na to, kupiłem sobie horror "Martha is dead".
0
@Janas11224 Też czekam, bo fajnie się grało w 1 część. Ale ładnie polecieli z wymaganiami na PC.
1
@PatrychoO ja już mam pobrane i czekam tylko na premiere. Ja se gram teraz w Arham Knights znowu przed premiera Gotham Knights
0
@Janas11224 Gra dobra ale nie na najwyższym poziomie. Gdzie jej do RDR 2, Wieśka czy Cyberpunka na PC, gier które całkowicie zmieniały rynek pod wieloma względami.
0
@koziar jak ktoś woli liniowe gry, to A Plague Tale będzie dla takiej osoby po prostu lepsze. Ja się cieszę, że dostajemy jeszcze takie gry w erze sandboxów z pustym światem i sztucznie wydłużanych erpegów
0
@PatrychoO Tu nie chodzi o odczucia z gry. Można się odbić nawet od najlepszej, najbardziej zaawansowanej gry. Po prostu stwierdzenie Plague Tale jest z najwyższej póki- nie jest prawdziwe. Świetnie się bawiłem w Deluxe Ski Jump, sprawiała mi sporo więcej radości niż Horizon Down, mogę ja polecić ale to nie jest gra z najwyższej półki ani nie jest to gra z półki Horizona i mogę to powiedzięć jako osoba która na tym Horizonie się zawiodła.
0
@koziar ale o czym ty mówisz? Porównujesz gry za setki milionów do Plague Tale za kilkaset tysięcy. Wiadomo ze to nie jest topowa gra ale wiele aspektów między innymi fabule ma na najwyższym poziomie i to jest fakt
0
@Janas11224 No sam to właśnie napisałeś- to nie jest topowa gra/ gra z najwyższej półki.