- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
1
Tak naprawdę wszystko było nie tak w tej edycji LM. Począwszy od naszej gry, przez plagę kontuzji, po decyzje sędziów. Dosłownie nic nie zagrało odpowiednio. Dzisiaj popełniliśmy takie błędy, że i tak dobrze, że remis mamy. Pique już powinien być na emeryturze, bo zagrał kryminał, Busi też zawalił gola karygodnie. Sezon niestety do zapomnienia ( Jeśli chodzi o LM) no i niestety kibice Realu znów mają okazje do śmiechu. Jedyny pozytyw taki, że to młoda drużyna, więc może ona jeszcze dużo osiągnąć.
0
@SkilledHydra16 Młoda drużyna? I co z tego? Skoro z tych młodych to jedynie Pedri i Gavi coś grają z głową. No i może z Balde coś będzie. Reszta to jakieś nieporozumienie z Fatim na czele.
0
@PawkoFCB Jak coś Kounde i Araujo nadal są w klubie. Mimo wszystko Garcia też
0
@SkilledHydra16 No w sumie o nich zapomniałem. I co dalej? Garcia? Ten, którego Lautaro ogrywał jak dziecko?
A w ataku kto jest? Wiecznie zablokowany Fati, wkurwiający Dembele, inwalida Ferran, jeździec bez głowy Raphinha i Lewandowski, któremu zostało 2 może 3 lata gry na najwyższym poziomie? Czy kogoś pominąłem?
0
@PawkoFCB no ale ty nie wróżysz dobrej przyszłości Garcii bo w wieku 21 lat został ograny w akcji przez bardzo dobrego napastnika? Garcia, Araujo, Pedri, Gavi, Kounde. Połowa naszego składu to młodzi piłkarze z dużym potencjałem, albo ogromnym jak Pedri, wiec nie wiem co jest nie tak z moim komentarzem. A to że ty wspominasz o jakiś Lewandowskich czy Raphinii to w sumie nie wiem w jakim celu i co to ma do mojego komentarza