- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
0
Ludzie wazne. Jak straciłem status studenta ale jestem na umówię zlecenie i przed 26 rokiem życia to firma musi rozliczać za mnje ZUS? Czy przy tych nowych ustawach jestem wolny od tego?
2
@Cvzx ZUS musi rozliczać, ale wciąż nie płacisz podatku dochodowego.
0
@GeneralXavi czyli co mam zrobić w tym przypadku?
0
@Cvzx w momencie, w którym się obroniłem strasznie poleciała mi stawka w dół, dopóki nie zacząłem studiów od nowa. Jestem na umowie zlecenie.
0
@Mankind co oznacza strasznie? I jestes przed 26 rokiem życia? Niestety mam patowa sytuacje z końcowym egzaminem. Będę to poprawiał w czerwcu ale do tej pory uczelnia zabrała mi status studenta
0
@Cvzx no musisz powiedzieć pracodawcy. Twoja pensja niestety też ucierpi, nie tylko koszt pracodawcy.
0
@GeneralXavi a mogą mnie przez to wywalić? XD
0
@Cvzx niestety mogą. Chyba, że masz jakoś wyjątkowo skonstruowaną tą umowę zlecenie i masz tam jakieś punkty Ciebie chroniące, ale przypuszczam, że masz jakąś standardową UZ.
0
@GeneralXavi No standardowa ale tam nawet nic nie ma o tym statusie studenta
0
@Cvzx mogą Cię zwolnić zawsze, taka jest umowa zlecenie. Muszą jedynie zachować zawarty w umowie okres wypowiedzenia.
0
@GeneralXavi karwa ale tez jakoś nigdy nie pytali bardziej o tego studenta. Tylko babce z hr kiedyś pisałem ze mam legitke do 31 października
0
@Cvzx spokojnie, jak to nie jest malutka firma, gdzie jest 2 pracowników, to Cię nie zwolnią :)
0
@GeneralXavi nie No korpo obrzydliwe XD nie ma co się oszukiwać bo stawkę mi niska dali wiec takiego murzyna raczej nie znajda
0
@Cvzx Nikt Cię nie zwolni, bo koszty po stronie pracodawcy będą takie jak były. Różnica polega na tym, że będą musieli odprowadzać składki ZUS, więc w dół poleci Ci stawka godzinowa. Status studenta działa wyłącznie na Twoją korzyść, a z perspektywy pracodawcy nie ma to żadnego znaczenia czy go masz czy nie.