- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
132
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
1
Co tu dużo pisać. Busquets zawalił bramkę w pierwszym meczu z Interem. Pique nie chciał być gorszy wiec wczoraj zawalił pierwszą bramkę. Odpowiedź Busiego była natychmiastowa, chociaż z pomocą Erica. Pique nie chcą zostać w tyle za swoim amigosem zawalił 3 bramke. Ogólny wynik Sergio-Gerard 2:2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ObiwanKenobi Jesteś niesprawiedliwy. Pique grał mniej, więc to on wygrał zawody.
1
@ObiwanKenobi dramat na prawdę. Takie błędy w obronie.. Cisnąć większość meczu i odwalać takie przedszkole z tyłu. Ja wiem ze to rezerwowi, że taki Gerard nie powinien grać bo kontuzje innych, ale patrząc na kibiców. Cały stadion ponad 90k ludzi załamanych. Przykry widok. Nie powinni do tego dopuścić. W przynajmniej w jednym z tych meczów kibice zasłużyli na lepszy wynik i w dalszym ciągu na szanse na awans.
1
@mrboom A kto rozwalił linię spalonego? Barella byłby na spalonym, gdyby nie Pique, który całkowicie złamał linię.
0
@mrboom a czyja wina jak nie Pique? Złamał Linie spalonego już na dzień dobry nawet jakby trzymał linie on by odpowiadał za barelle tak to krył powietrze i środkowy pomocnik gavi chciał ratować sytuację musiał w takiej sytuacji podczas lagi z połowy boiska wbiec między środkowych obrońców przecież to był jakiś cyrk
0
@mrboom a na czyje konto? Stoi 2 metry głebi pola karnego tylko nikt nie wie po co( nawet junior linii spalonego tak by nie złamał), nikogo nie pilnuje, nie atakuje piłki tylko wystawia rece, ze wszystko pod kontrolą. Gdyby pilnowal linii to byłby spalony i po akcji