- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
0
Kiedy się pojawił u nas ten gen frajerstwa? Po porażce 7:0 z Bayernem? Przecież nawet ta remontada z PSG, gdy straciliśmy na 3:1 to każdy wzrok w dół. Tylko Mats i Neymar wierzyli. Za Guardialo jak odrabiali straty to zawsze była gra na maxa, nawet ten mecz z Chelsea w 2012
0
@Cvzx 4:0 za Enrique w Paryżu
5
@Cvzx największe frajerstwo zaczęło się po odejściu pana piłkarza Neymara Jr
2
@Cvzx Dwumecz z Romą.
0
@Cvzx Dlatego jak najszybciej należy pożegnać Busquetsa. Oczywiście nie jest on sam winien tych porażek ale nie pasuje do obecnej piłki. Jest hamulcowym rozwoju tej drużyny. Jego styl gry jest archaiczny i gdy starcza na słabe zespoły to w konfrontacji z wielkimi drużynami jego gra przeszkadza.
1
@Cvzx A mnie się wydaje, że jakoś paradoksalnie w sezonie trypletu. Pamiętam ten mecz z Bayernem rewanżowy na Allianz. Mieliśmy wybitne indywidualności i dlatego nie było tam tragedii, ale pamiętam, że Bayern nas cisnął niemiłosiernie. Nawet tutaj były komentarze w stylu "co oni robią?!" etc. Jeszcze chyba wcześniej był mecz z Valencią, gdzie wygraliśmy 2:0, ale Valencia na Camp Nou też cisnęła dość mocno. Jakoś właśnie tamte momenty utożsamiam z czasem, gdzie Barcelona zaczęła po prostu trochę bardziej luzować psychikę i mentalność i zaczęła pozwalać na b. dużo rywalom.
0
@tristan87 było juz wcześniej przykład PSG
1
@macio_944 w sumie jest to sensowne. Przecież potem superpuchar Europy z Sevilla i superpuchar Hiszpanii z Bilbao
0
@Cvzx No, ale z PSG remontada się udała
0
@Cvzx zaczęło się dmumeczem 7-0 z Bayernem za Roury i Tito
0
@tristan87 i potem Juventus był.
0
@Rewolucja123 Tam jednak nie było aż takiego blamażu jak w dwumeczu z Romą, później z Liverpoolem i Bayernem.
0
@tristan87 sam Neymar nam to skończył i obsrane PSG. Pamietam jak Juve nas jechało 3:0 i jedyny któremu się chciało to był Neymar
0
@czółkovsky było już z nim tylko Neymar wtedy miał swoje ambicje
0
@KlonaZepan w tamtym meczu gral i Pike i Alba i Busi.
0
@Janiama Busi i Piket do pożegnania. Ten pierwszy chyba i tak ma odejść po sezonie