- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
4
I pomyśleć, że jeszcze 3 lata temu kompromitacją była przegrana 4-3 w dwumeczu w 1/2 finału LM z Liverpoolem. Teraz każdy z nas brałby taką kompromitację w ciemno.
17
@Przemek2323 ja na przykład drugi raz bym tego nie chciał przeżyć.
Wczoraj nie miałem przynajmniej wielkich oczekiwań. A tam jak balon pękł to był moralniak przez tydzień.
8
@Przemek2323 4-3 w dwumeczu po 3-0 w pierwszym meczu, a to już brzmi jak kompromitacja :D
1
@Przemek2323 lepsza bezdyskusyjna porażka niż takie frajerstwo jak z LFC..
2
@VamosRakieta bo się już przyzwyczailiśmy teraz do porażek. Ale patrząc obiektywnie, to jednak brak wyjścia z grupy jest co najmniej równo kompromitujący.
3
@Przemek2323 co do braku wyjścia z grupy, i to ewentualny drugi raz z rzędu, pełna zgoda.
1
@Przemek2323 przecież tamten dwumecz to był najgorszy mój moment jako kibica Barcelony, w życiu nie chciałbym tego drugi raz przechodzic
0
@kuz nie bo 3-0 w pierwszym nie jest.
0
@Przemek2323 Nie no, przegrać wygrany dwumecz przy 3 bramkowej zaliczce to jednak jest frajerstwo. Zrobiliśmy tak dwa razy z rzędu. Doświadczony zespół nie ma prawa wypuścić tego z rąk. Zarówno w jednym jak i w drugim wypadku zawiodła psychika piłkarzy.
0
@Przemek2323 za półfinał jasne. Brałbym w ciemno ale nie po tym dwumeczu. Śmiem twierdzisz ze jakbyśmy przeszli Liverpool to wygralibysmy ta ChL. Ten zespół miał tak naprawdę 2/3 mecze bez formy. W tym jeden tragiczny z Liverpoolem na Anfield. Ale Mistrzostwo, PK i 1/2 ChL było! To byl świetny zespół!